Jälgi meid

Jalgpall

Aleksandar Mitrovic siirdub 50 miljoni Naela suuruse tehingu käigus Hiina?

Aleksandar Mitrovic

Käesoleval hooajal Inglismaa Kõrgliiga peksupoisi rollis oleva Fulhami esiründaja Aleksandar Mitrovic tundub olevat ühte korralikku jackpoti võitmas, sest kuulduste kohaselt siirdub mees 50 miljoni Naela eest Hiina klubisse Guangzhou Evergrande ning hakkab seal teenima 300 000 Naela suurust nädalapalka.

Fulham tõusus Premier League`i alles käesolevaks hooajaks ning tegi pärast seda 2018. aasta suvel suuri kulutusi, et ka Inglismaa kõrgeimas sarjas läbi lüüa. Kahjuks see neil õnnestunud ei ole ning klubi hoiab 33 vooru järel eelviimast kohta, olles minetanud kõik võimalused liigasse püsima jääda.

Teadaolevalt on Inglismaa tugevuselt teises liigas liikuvad rahasummad kümneid kordi väiksemad kui nad on seda Premier League`is ning sellest tulenevalt on klubi sunnitud nüüd oma kõrgepalgaliseimatest mängijatest loobuma.

Aleksandar Mitrovic on oma kümne löödud väravaga üheks ainukeseks Fulhami mängijaks, kes individuaalsel plaanis eduka hooaja sooritanud on ning tänu sellele ihuvad mehe peale hammast nii mitmed erinevad klubid.

Inglismaa meedia kohaselt on just Evergrade valmis mehe eest suurimat summat tasuma ning Mitrovicile ka uskumatuna tunduvad palka maksma. Kui tehing läbi läheks, siis teeniks Fulham müügiga kaks korda sama palju kui nad ise mehe eest maksid.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds