Brasiilia Peruule armu ei andnud ning võttis ülekaaluka võidu

willian brazil

Brasiilia alistas läinud öösel peetud Copa America alagruppide viimases voorus Peruu 5:0.

Kogu kohtumine oli valdavalt ühte auku ehk Peruu omasse. Brasiilia läks mängu Casemiro väravast juhtima juba 12. minutil ning 19. vormistas Firmino seisuks 2:0.

Ka kolmandat väravati ei tulnud kaua oodata, sest juba 32. sai tabamusega ühele poole Everton Soares.

Lõppseis vormistati teisel poolajal 36-aastase Dani Alvesi ning Williani poolt. Võimalus oli lüüa ka kuues värav, kuid Gabriel Jesus ei suutnud penaltit ära vormistada. Kõrghetki näeb siit:

Võiduga teenis Brasiilia ka A-alagrupi võidu. Eilses teises kohtumises alistas Venezuela 3-1 Boliivia.

Täna on tules, taas suurturniiril kimpus olev, Argentiina, kes kohtub Katariga ning Kolumbia läheb vastamisi Paraguayga. Mängu ennustusvihjeid saad lugeda siit.