Jälgi meid

Jalgpall

Barca president salatseb: meil on kaks täiendust järgmiseks hooajaks olemas, aga ma ei tohi nimesid avaldada

Barcelonal on ümberehitus hoogsalt käimas ja esimesed magusad viljad sellest isegi olemas. Meeskonna täiustamine jätkub ka suvel ja klubi presidendi Joan Laporta sõnul on kokkulepped kahe mängijaga juba olemas.

Barcat on hakatud isegi Kylian Mbappega seostama ja mees, kes alati Camp Noule maailmastaare tahtnud tuua, loodab kindlasti uute nägudega fännide seas toetust kasvatada.

“Me oleme järgmiseks hooajaks kahes üleminekus kokkuleppele jõudnud: üks on poolkaitsja, teine keskkaitsja. Ent ma ei tohi nimesid avaldada,” rääkis Laporta tulevaste täienduste kohta.

Meeskonna poolehoidjad võivad hakata unistama erinevatest mängumeestest, aga arvatavasti peab Laporta silmas Franck Kessied ja Andreas Christenseni.

Mõlemal mängijal on selle hooajaga leping lõppemas ja erinevate allikate sõnul on neil kokkulepped Barcelonaga olemas.

Viimased viis aastat AC Milani esindanud Kessie puhul on isegi täpselt välja toodud, et tal on taskus nelja-aastane leping iga-aastase 6,5 miljoni euro suuruse palgaga. 10 aastat Chelsea juures veetnud Christenseni puhul on räägitud samuti nelja-aastasest lepingust.

Tõenäoliselt ei jää aga need kaks suve ainsateks täiendusteks. Laporta lubas hiljuti hankida neli uut mängijat ja tema sõnul on plaanis tugevdada ka rünnakut.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds