Aston Villa alistas Evertoni ning sai kirja oma hooaja esimesed punktid

Aston villa alistas reede õhtul alanud Inglismaa Kõrgliiga kolmandas mänguvoorus Evertoni 2-0.

Kuigi Everton alustas esimest veerandtundi hästi, kontrollides mängu ning mitte lastes võõrustajatel ohtlikuks saada, siis sellegipoolest oli just Aston Villa, kes mängu 21. minutil kohtumist Wesley väravast juhtima läks. See oli äsja 22 miljoni Naela eest klubiga liitunud brasiillase esimeseks tabamuseks Inglismaal.

Pärast väravat kulges kohtumine üpriski võõrustajate taktikepi all. Teisel poolajal suutis siiski ka Everton ennast kokku võtta ning 8 minutit enne mängulõppu põrutati kord ka Alex Iwobi löögist posti, kuid väravani siiski ei jõutud.

Hoopis kodumeeskond oli see, kes 90+5 minutil naela Evertoni kirstu lõi ning seisuks 2-0 vormistas. Aston Villa asub nüüd liigatabelis ajutiselt 11. kohal. Mängud jätkuvad täna.