Arsenal võttis kummalise algusega mängus 1-0 võidu ning tõusis neljandaks

troy deeney red card

Arsenal võitis eile võõrsil 1-0 Watfordi ning tõusis liigatabelis neljandaks ehk järgmiseks aastaks Meistrite Liigasse kvalifitseeruvale kohale.

Mängu algus oli üpriski kummaline. Kõiegpealt läks Arsenal vastaste väravavahi Ben Fosteri uskumatust prohmakast juhtima ning 1 minut pärast seda võttis võõrustajate kapten Troy Deeney endale vähemalt sama ebaloogilise punase kaardi. Pierre-Emerick Aubameyangi väravat ning Deeney kollast kaarti näed allolevatest videotest.

Värav:

Deeney punake kaart:

Kui oleks oodanud, et edasist mängukäiku domineerib täielikult 1 mehega ülekaalus olev Arsenal, siis nii see igatahes ei läinud. Watfordil avanes kamaluga võimalusi mängu tagasi tulla, kuid väravani siiski ei jõutud ning kaotus oli tõsiasi.

Arsenal tõusis võiduga liigatabelis 4. kohale. Olles 3. tabelireal asuvast Tottenhamist maas 1 punktiga ning ühe mägu rohkem pidanud Chelseaga omatakse sama palju pügalaid.

Inglismaa Kõrgliiga jätkub mängudega juba täna kui omavahel kohtuvad Brighton ning Cardiff. Lisaks sellele toimuvad täna ka Meistrite Liiga veerandfinaalide korduskohtumised, mille ennustusvihjeid saab lugeda siit.