Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC ralli Walesi ennustusvihjed

WRC masinad kimavad sel nädalal Walesis. Ott Tänaku viimase ralli katkestamise tõttu on MM-üldsarja punktiseis muutunud üsna võrdseks ja pingeliseks.

Kuna peale Walesi rallit on kavas veel vaid kaks etappi, siis peavad konkurendid hakkama juba rohkem riske võtma. Ajalugu on aga näidanud, et riskide võtmine keerulisel Suurbritannias peetaval rallil ei ole just kõige targem tegevus. Kuidas läheb tänavu?


WRC ralli Walesi etapp.
Neljapäev-pühapäev, 3 – 6. september, 2019
Esimene katse algab: 21:08
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Sebastien Ogier top 2 koht (2.0 @ Coolbet)
J.M Latvala top 3 koht (4.0 @ Coolbet)
Meeke võidab Mikkelseni (2.05 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Ott Tänak (Toyota) 210 punkti                                                      1. Hyundai 314
2. Sebastien Ogier (Citroen) 193                                                       2. Toyota 295
3. Thierry Neuville (Hyundai) 180                                                     3. Citroen 259
4. Andreas Mikkelsen (Hyundai) 94                                                 4. M-Sport 184
5. Kris Meeke (Toyota) 86


Muda, vihm, pikad ülesõidud ja magamatus, pimedus, udu, libedus – just sellised keerulised olud iseloomustavad Walesi rallit. Ilmateate prognoosi järgi saavad ralli esimestel päeval olema üsna vihmased olud, mis üllataval kombel peaksid eeliseks olema eestpoolt startijatele. See tähendab, et iga läbiv auto toob teedele rohkem muda ning muudab rada libedamaks.

Esimene panus – Sebastien Ogier lõpetab top 2 kohaga. Kogenud prantslane võitis Türgi ralli ja suutis Ott Tänakuga vahe vähendada 40 punkti pealt kõigest 17-le punktile. On kindel, et ta läheb ka antud rallil eestlast survestama, et vahet veelgi vähendada. Stardipositsioon on tal sarnaselt Tänakuga väga korralik ning seega on tingimused üsna võrdsed. Kui siiski Tänaku kiirus osutub Ogieri jaoks püüdmatuks, siis vähemalt teist kohta pakuks kuuekordsele maailmameistrile küll.

Teine panus – Jari-Matti Latvala Top 3 koht. Kui soomlase hooaja esimene pool oli üsna kohutav, siis teine pool on juba paremini kulgenud. Viimasest kolmest rallist ette näidata kaks poodiumikohta. Viimasel etapil näitas samuti Latvala korralikku kiirust, kuid sõiduviga ja masina probleemid vedasid vanameistrit alt. Walesis aitavad Toyota pilooti suured kogemused ning just tema võiks olla üks üllatajatest, kes sekkub suurde mängu.

Kolmas panus – Kris Meeke võidab Andreas Mikkelseni. Mõlemad rallimehed on “mänguri” tüüpi sõidustiiliga ehk võtavad palju riske ning õnnestumise korral on väga kiired, halvem juhul aga lõpetavad tee ääres. Kahest mehest paremat tulemust ootaks aga Meekelt, kelle jaoks on tegemist põhimõtteliselt koduralliga.

Põhjaiirlasel on Walesist ette näidata 2015.a teine koht ning selleaastased olud peaksid Meeke´le ja Toyotale rohkem sobima kui Mikkelsenile ja Hyundaile.

Meie valikud:

  • Sebastien Ogier top 2 koht (2.0 @ Coolbet)
  • J-M Latvala top 3 koht (4.0 @ Coolbet)
  • K.Meeke võidab A.Mikkelseni (2.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades coolbeti eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds