Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Inter ennustusvihjed

Kolmapäevaste Meistrite Liiga kohtumiste põnevaim vastasseis võiks olla kahe suurklubi Barcelona ja Interi vaheline mõõduvõtt. F-alagrupis on huvitav seis. Kõik neli meeskonda tegid esimeses voorus viigi ning seega on kõigil võrdselt üks punkt. Barcelona viigistas Dortmundiga ning Inter Praha klubiga.


Barcelona vs. Inter

Kolmapäev 2. Oktoober 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Barcelona AH-1.5 (2.5 @ Coolbet)
Griezmann skoorib teisel poolajal (3.4 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad kohtusid omavahel ka eelmise aasta alagrupifaasis, toona võitis Barcelona kodukohtumise 2:0.
  • Barcelona on järjest võitnud 12 koduväljaku kohtumist.
  • Inter on koduliigas võitnud sel hooajal kõik kohtumised ning hoiab tabelis esimest kohta.

Interi visiidid Camp Noule on seni olnud väga kurvad. Neli korda on Barcelonas kohtutud ning kõik neli korda on ka kaotatud. Seejuures pole Inter löönud veel kunagi Camp Noul väravat. Erilist optimismi ei paku ka eelmise ringi kohtumine Praha Slaviaga, kus lisaminutite väravaga teeniti 1:1 viik ja seda kõike koduväljakul.

Barcelona on lähema ajaloo jooksul Meistrite Liiga kodukohtumisi mänginud suurepäraselt ning üldjuhul vastastele võimalusi antud ei ole. Ka viimases voorus tehti võõrsil Dortmundi vastu üsna korralik partii – domineeriti palliga mängus ning kontrolliti kohtumist, vaid pealelööke ei suudetud kuidagi raamidesse toimetada.

Esimene panus – Barcelona võidab kohtumise vähemalt kahe väravaga. Meeskondade tasemevahe lihtsalt on hetkel selline.

Lukaku ja Martinez on suurepärased ründajad, kuid nende parimad esitused on pigem koondise, mitte klubide eest. Selles osas saab Griezmanni, Suareze ja Messiga mehitatud Barcelona kindla eelise. Keskväljal saab Kataloonia klubi uhkeldada De Jongi, Arthuri, Rakitici ja Busquetsiga. Maailmas on vähe klubisid, kes saaksid samatasemeliste mänguloojatega vastata. Kaitseliin võib olla Barcelonal haavatav, kuid tõenäoliselt otsustab selle kohtumise saatuse ära Barcelona parem rünnak.

Teisena võtaks natukene lõbusama ja riskeerivama panuse, et Antoine Griezmann skoorib teisel poolajal. Prantslase senine Barcelona karjäär on olnud keskmine – 13 kohtumisega neli väravat. Ise ihkab ta aga kindlasti enamat ning soovib ka Meistrite Liigas uue koduklubi eest väravatearve avada. Võimalusi tal kindlasti tekib, kuid saame näha, kas ta ka need realiseerib. Koefitsient on aga proovimist väärt.

Meie valikud:

  • Barcelona AH-1.5 (2.5 @ Coolbet)
  • Griezmann skoorib teisel poolajal (3.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 68€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds