Ennustusvihjed

Wolverhampton vs. Sevilla ennustusvihjed

Adama Traore

Saksamaal jätkuvad Euroopa Liiga veerandfinaalid ning teisipäevases põnevuskohtumises lähevad vastamisi Wolves ja Sevilla. Seni on Sevilla Euroopa Liigas Inglismaa klubidega väga hästi hakkama saanud. Kuidas läheb seekord?

Wolves vs. Sevilla

Teisipäev 11. August 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport 2

Sevilla ja kokku üle 1.5 värava (3.0 @ Coolbet)

Sevilla võidab esimese poolaja vähemalt 2 väravaga (10 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Wolves on viimases kuues võidumängus suutnud vastase nulli peal hoida.
  • Sevilla pole 18 kohtumist järjest kaotanud.
  • Wolves on Euroopa Liiga play-offi jooksul löönud 8 väravat, Sevilla 3.

Kaheksandikfinaalis mängis Wolverhampton kahe mängu kokkuvõttes 2:1 üle Olympiacose. Sevilla oli omakorda 2:0 parem AS Romast.

Võrreldes viimase matšiga ei saa Wolves kasutada Daniel Podence ja Jonny Castro teeneid. Sevillal saab panna väljakule sama koosseisu, mida kasutas eelmisel nädal võidumängus Roma vastu.

Esimene panus – Sevilla võit ja kokku üle 1.5 värava.

Hispaania klubi pole kunagi Euroopa Liiga veerandfinaali kaotanud. Neil on rohkelt suurte mängude kogemusi ja võrreldes Wolverhamptoniga on nad tõelised selle sarja eksperdid.

Sevilla näitas kaheksandikfinaalis Roma vastu suurepärast mängupilti. Kaitse töötas, keskväli töötas ja rünnak jooksis. Ise tekitati rohkelt väravavõimalusi ning itaallastel lasti raamidesse teha vaid üks pealelöök. Wolves samal ajal oli kergelt Olympiacosega hädas. Võib öelda, et selle kohtumise pealt Wolves isegi ei väärinud edasipääsu.

Julien Lopetegui hoolealused pole ilma asjata 18 kohtumist püsinud võitmatuna. Nad on selle kohtumise kindlad favoriidid ning me julgeme öelda, et isegi suuremad favoriidid, kui koefitsiendid seda peegeldavad. Wolverhampton on korralik meeskond, kuid tundub, et pikk hooaeg on teinud oma töö ning meestes ei jagu enam värskust, et enda parimat taset välja mängida.

Et koefitsienti natukene kõrgemaks saada, võtsime valiku, mis nõuab kokku vähemalt ka kahte väravat. Usume, et Sevilla suudab esimese 60 minuti jooksul vähemalt ühe värava ära lüüa ning hea kontrameeskonnana ei tohiks sel juhul ka teine värav probleeme valmistada.

Teine panus – Sevilla võidab esimese poolaja vähemalt kahe väravaga. Mõistagi on tegemist üliriskantse panusega, kuid selle võitmise korral teeniks raha tagasi kümnekordselt. Antud kohtumises on tõesti eeldusi, et sellist jackpoti proovida.

Võib-olla me hindame mingil määral Sevillat nende eelmise kohtumise suurepärase esituse ning Wolvesi suhteliselt ebaõnnestunud kohtumise tõttu üle, kuid tõesti on Lopetegui oma meeskonna suurepäraselt mängima pannud ja eriti just hooaja teises pooles.

Sellistes tähtsates kohtumistes on esimese poolaja väravatele panustamini eriliselt riskantne, kuid pakutava koefitsiendi tõttu julgeme seda siiski proovida.

Täpne lõppskoori ennustus Wolves 1-3 Sevilla.

Meie valikud:

• Sevilla ja kokku üle 1.5 värava (3.0 @ Coolbet)
  • Sevilla võidab esimese poolaja vähemalt 2 väravaga (10 @ Coolbet)
  • Täpne lõppskoor 1-3 (21 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.