Esmaspäevane Euroopa Liiga veerandfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 6.00  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 120€.

Inter vs. Bayeri Leverkusen

(22:00 TV3 Sport)

Euroopa Liigas pannakse pall mängu veerandfinaalides. Kõik kohtumised leiavad aset Saksamaal ning edasipääseja selgub vaid ühe mängu tulemusena.

Inter mängis kaheksandikfinaalis 2:0 üle Getafe ning Leverkusen oli samal ajal 1:0 üle Rangersist.

Enne kohtumist on kergeks favoriidiks Itaalia klubi. Koosseisu poolest on nad kõrgema tasemega meeskond ning kõik põhitegijad on enne tähtsat kohtumist valmis ka platsile jooksma.

Samuti räägib Interi kasuks mängupraktika. Serie A lõppes Bundesligast umbes kuu aega hiljem ning seega on Itaalia meeskonna mängijad eeldatavasti mänguks paremini valmis. Leverkusen on viimase kuu aja jooksul pidanud vaid ühe kohtumise ja see andis kaheksandikfinaalis Rangersi vastu ka tunda.

Seega lisame kombosse igava valiku, et favoriit võidab kohtumise. Antonio Conte on suutnud oma meeskonna hooaja lõpus panna mängima head jalgpalli ning nad tulevad kohtumisele suurepäraste võitude pealt üle tugevate meeskondade nagu näiteks Napoli ja Atalanta.

Meie valik: Interi võit (2.03 @ Coolbet)

Manchester United vs. FC Copenhagen

(22:00 TV3 Sport 2)

Teises veerandfinaal tuleb eeldatavalt ühepoolsem. Turniiri üks suurimaid favoriite Manchester United läheb vastamisi Taani tugevuselt teise meeskonna FC Copenhageniga.

Kaheksandikfinaalis mängis Manchester United üle LASK-i ning Copenhagen oli omakorda parem Türgi värskest meistrist Basaksehirist. Ühtlasi on veeranfinaali jõudmine Copenhageni ajaloo parim tulemuse Euroopa Liigas.

Vaevalt leidub palju inimesi, kes usuvad, et Manchester United ei võta selles kohtumises kindlat võitu. Mõistagi on taseme poolest level kõrgema meeskonnaga. Lisaks on nende mängijad värskemad – Manchester United kasutas kaheksandikfinaali korduskohtumises LASK-i vastu enamasti pingimängijaid.

Usume, et klassivahe on ka platsil selgelt märgata ning Inglise klubi teeb sotid selgeks juba avapoolajal. Sellest ka valik kombosse, et rohkem väravaid lüüakse esimesel poolajal. Jah, enamasti lüüakse jalgpallikohtumistes rohkem väravaid teisel poolajal, kuid seekord võiks minna teisiti, sest tõenäoliselt soovib Ole Gunnar teisel poolajal juba käigu välja võtta ning põhimeestele hakata puhkust andma.

Meie valik: Rohkem väravaid esimesel poolajal (3.15 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 6.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 120€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.