Jälgi meid

Ennustusvihjed

Venemaa vs. Taani ennustusvihjed

Taanlaste jaoks suure šokiga alanud EM-finaalturniir võib meeskonnale veel midagi ilusat pakkuda, kui viimases alagrupiturniiri voorus õnnestub end võiduga järgmisesse ringi mängida. Selleks tuleb aga maha lüüa Vene karu.


Venemaa vs. Taani

Esmaspäev 21. Juuni 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: ETV+

Taani üle 1.5 värava (1.85 @ Coolbet)

Venemaa üle 2 hoiatuskaardi (2.04 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Varasemast 11-st kohtumisest on Venemaa võitnud üheksa, Taanile on jäänud üks võit.
  • Venemaal on viimasest 13-st mängust kirjas vaid neli võitu.
  • Taani on saanud järjestikused normaalajaga kaotused esimest korda pärast 2016. aastat.

Taani on kahe mängu järel täitsa baranka peal, aga kui viimase kohtumisega endale kolm punkti tabelisse saada ja lüüa piisavalt palju väravaid, siis on tuhast tõusmine veel võimalik.

Vähesed julgesid Taanile pakkuda veel võimalusi pärast seda, mis Christian Erikseniga avamängus juhtus, aga meeskond üllatas Belgia vastu plahvatusliku algusega ja kui poleks olnud Kevin De Bruyne meistriklassi, siis võiks praegu hoopis teist juttu rääkida.

Meeskond näitas raskel ajal väga head ühtsustunnet ja energiat ning usutavasti soovitakse Venemaa vastu samuti kohe kiirelt asjale asuda. Seis on raske, kuid juhuste kokku sattumisel võime siiski taanlasi veel järgmises ringis näha. Selles grupis sõltub palju sellest, kes ja kui palju viimases voorus väravaid lööb.

Kasper Hjulmandi hoolealustel peab aga kõik väravate löömisest algama ja sellega seoses on meeskonna jaoks üks väga kurb fakt see, et ilma Eriksenita mängides on viimase kümne kohtumise peale seitse korda väravata lõpetatud. Sellesse mängude rivisse võib lisada ka kohtumise Soome vastu, mis teeb numbrid veelgi nukramaks.

Venemaal on samuti mureainet seoses rünnakuga, kuna kahe vooru peale on ainus tabamus Aleksei Mirantšuki imelöök. Viimastel aastatel koondises – ja ka Venemaa liigas – kõvasti möllanud Artjom Dzjuba pole üldse saanud võimalusi ja on jäänud lihtsalt mängu sidujaks.

Vähemalt said aga venelased Soome vastu taas ühe nulli kirja ning see lisab kindlasti veidikene enesekindlust enne mängu, kus meeskonna jaoks lihtsakoeline väravateta lõpplahendus olekski igati positiivne resultaat.

Samas tuleb märkida, et Taani on palju kõrgema klassiga, kui Soome, Bulgaaria või Moldova, kelle vastu Stanislav Tšertšessovi meeskond viimased (oma harvadest) nullimängudest on teinud. Isegi palju pallita mängima pidanud soomlased said nende vastu lõpuks kirja 11 löögiüritust ja samasugust lekkimist ei tohi Venemaa endale esmaspäeval lubada.

Esimene panus – Taani üle 1.5 värava. Taanlastel ei ole rünnak ilma Eriksenita sujunud, aga Belgia vastu loodi kuhjaga võimalusi ning meeskond peaks sellest julgustust saama. Mitmeväravaline võit võib aidata neil alagrupis isegi teiseks tõusta ja seda saab sihtida meeskonna vastu, kelle kaitsemäng on mõlemat jalga longanud.

Teine panus – Venemaa üle 2 hoiatuskaardi. Venelased ei saanud avavoorus Belgia vastu mitte ühtegi kaarti ja lasid endast väga kergelt üle käia. Selline asi peatreenerile kindlasti ei istunud. Seis muutus kohe teises voorus, kui Soome vastu jagati venelastele kolm hoiatuskaarti. Meeskonnal on siin vaja igatepidi tempot tappa ja Taani mängurütmi häirida ning see tekitab hea pinnase distsiplinaarrikkumistele.

Meie valikud:

  • Taani üle 1.5 värava (1.85 @ Coolbet)
  • Venemaa üle 2 hoiatuskaardi (2.04 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 92€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds