Türgi vs. Holland ennustusvihjed

Kolmapäeval alustavad oma MM-valiktsüklit omavahelise kohtumisega Türgi ja Holland. Kas Holland suudab favoriidi staatuse väljakul maksma panna või üllatab kodumeeskond?

Türgi vs. Holland

Kolmapäev 24. Märts 2021
Algab: 19:00
Ülekanne: TV3 Sport

Türgi võit või viik (2.05 @ Coolbet)

Rohkem väravaid teisel poolajal (2.10 @ Coolbet)

• Viimasest kümnest Türgi kohtumisest on lausa kuus jäänud viiki.
  • Holland on viimasest kümnest võõrsil kohtumisest kaotanud vaid ühe.
  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Türgi 3:0.

Tegemist on G-alagrupi kohtumisega.

Kui Türgi pole viimastel aastatel peatreenerit vahetanud, siis Holland pallib alates eelmisest aastast Koemani Barcelonasse siirdumise tõttu Frank De Boeri käe all. De Boer on karjääri jooksul varasemalt juhendanud näiteks Ajaxit ja Crystal Palace´t.

Koosseisude poolest on mõlemal meeskonnal üllatuslikult enamus põhitegijad kohal. Memphis Depayl oli küll probleeme Prantsusmaalt minema saamisega, kuid viimastel andmetel sai ta valitsuselt eriloa ning saab antud kohtumises kaasa teha. Siiski jääb kõlavamatest nimedest eemale Türgi poolelt Gengiz Ünder ja Hollandi poolelt Stefan de Vrij.

Viimati kohtuti omavahel 2015. aasta EM-i valiktsüklis. Tol korral jäi Hollandis peetud kohtumine 1:1 viiki ning Türgis peetud kohtumise võitis kodumeeskond 3:0.

Kihlveokontorite arvates on Holland kohtumise üsna kindel favoriit. Meie silmis on Türgit siiski natukene alahinnatud.

Esimene panus – Türgi võit või viik. Türgi on meeskond, kes üldjuhul kohtumisi ei kaota ning suudab ka tugevamate vastu viigipunkte kätte saada. Viimaste aastate jooksul on suudetud oma taset jalgpallimaailmas tõsta ning pidevalt sirgub väga andekaid noormängijaid. Eriti võib pidada koondise tugevuseks just kaitset.

Holland on kindlasti kerge favoriit, kuid nende tase tuleks paremini välja, kui koondis oleks saanud pikemalt koos olla. Türgil on hea võimalus punkte napsata.

Teine panus – rohkem väravaid teisel poolajal. ajalugu on näidanud, et koondise akende esimesed kohtumised on üldjuhul väga rabedad ja eriti esimesed poolajad. Tõenäoliselt läheb ka selles kohtumises skoorimiseks pigem teisel poolajal.

• Türgi võit või viik (2.05 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 41€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama