Eesti vs. Tšehhi ennustusvihjed

Alustatakse jalgpalli maailmameistrivõistluste valikmängudega. Kolmapäeval jookseb väljakule ka Eesti koondis, kes asub uue peatreeneri all esimesi punkte jahtima. Kuidas läheb?

Eesti vs. Tšehhi

Kolmapäev 24. Märts 2021
Algab: 21:45
Ülekanne: ETV2

Esimene poolaeg viik (2.81 @ Coolbet)

Kokku alla 2.5 värava (2.12 @ Coolbet)

• Eesti koondis pole 13 kohtumist järjest ühtegi mängu võita.
  • Tšehhi tuleb kohtumisele kahe võidu pealt.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Tšehhi 2:o võiduga.

Artikkel on kirjutatud enne uudise saabumist, et Eesti sõidab Poola pooliku koosseisuga.

Tegemist on küll ametlikult Eesti koondise kodumänguga, kuid valitsuse keelu tõttu leiab kohtumine aset hoopis Poolas. Tšehhil oli seega võõrsil kohtumisele lühem reisiteekond kui kodumeeskonnal 🙂

Eesti koondis alustab esimesi punktimänge peatreener Thomas Häberli all(Nüüdseks on selgunud, et peatreenerina tegutseb antud kohtumises hoopis Martin Reim). Šveitslane on meie koondist seni juhendanud vaid ühes kohtumises, kui jaanuaris kaotati 0:1 Ungari tippklubile nimega Ferencvaros.

Tšehhi koondis pidas viimased kohtumised novembris, kui esmalt kaotati sõpruskohtumises Saksamaale 0:1 ja seejärel võideti Iisraeli ning Slovakkiat Rahvuste liigas vastavalt 1:0 ja 2:0.

Koosseisude poolest – mõlemal koondisel seoses keerulise olukorraga ja vigastustega mitmeid puudujaid. Eesti poolelt jääb eemale pool koondist. Esialgsest 28-liikmelisest koosseisust said Poola reisida vaid 11.

Tšehhid peavad samuti mõned vigastustega kimpus olevad mängumehed koju jätma, kuid sellegi poolest on koosseis väga esinduslik. Alustades West Hamis palliva Tomáš Součekiga ja lõpetades Sevilla väravavahi Tomas Vaclikuga.

Esimene panus – esimene poolaeg viik. Arvatavasti näeme väga rabedat jalgpalli, eriti esimesel poolajal. Seda põhjusel, et koondiste ettevalmistuse aeg on lihtsalt niivõrd minimaalne. 2-3 trenni enne mängu ei ole piisav, et erinevates klubides pallivaid sportlasi ühtse löögirusikana tööle panna. Eriti puudutab olukord uue peatreeneri tõttu Eesti koondist.

Tšehhi on kvaliteetne meeskond, kuid nende rünnak ei ole nii kõrgel tasemel, et Eesti ei suudaks õnnestumise korral esimesed 45 minutit ära seista. Hea ennustus võiks olla, et avapoolajal väravaid ei lööda.

Teine panus – kokku alla 2.5 värava. Antud panus sai valitud suuresti samadel põhjustel ehk koondise koostöö on rabe ning naiivne oleks loota, et näeme sujuvat rünnakut. Tšehhi ei löö keskmiselt väga palju väravaid ning ei lase ka endale lüüa. Viimases neljas Tšehhi kohtumises on kokku löödud alla 2.5 värava.

• Esimene poolaeg (2.81 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2.5 värava (2.12 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 56€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama