Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham Hotspur vs. Southampton ennustusvihjed

Antonio Conte juhtimisel uue hingamise saanud Tottenham lõpetab oma Premier League pausi Southamptoni vastu, kes eelmises liigamatšis Manchester Cityga viiki suutis mängida. Kas Pühakud suudavad veel ühelt suurelt punkte röövida?


Tottenham vs. Southampton

Kolmapäev 9. Veebruar 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport 2

Tottenham üle 2 värava (2,26 @ Coolbet)

H. Kane lööb värava (1,92 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase kümne omavahelise liigakohtumise peale on Tottenhamile tulnud kuus võitu, Southamptonile kaks.
  • Spurs ei ole Contega veel ühtegi kodust liigamatši kaotanud, saades viie matši peale neli võitu.
  • Southamptonile on alates 2021. aasta algusest võõrsilt Premier League’is tulnud kolm võitu, kolm viiki ja 16 kaotust.

Seni on pärast Conte saabumist Tottenhamilt kodus punkte röövinud ainult Liverpool. Itaallane on saanud meeskonna väga hästi mängima, kuigi aeg-ajalt kipub mängumootor jukerdama, nagu oli viimases voorus Chelsea vastu, kus 90 minuti peale ei saadud absoluutselt mitte millegagi hakkama.

See oli aga siis veel vana Spurs. Conte oli jaanuaris tegus ja sai kokku tema nägemusele paremini vastava koosseisu. Lisaks on tal õnnestunud hakata jälle Harry Kane’ilt väravaid välja pigistama.

Inglismaa koondise kapteni numbrid olid hooaja alguses täiesti masendavad, aga kui ta suudab oma parimat taset hoida, siis on Tottenhamil vägagi head võimalused roomata tagasi esinelikusse. Hetkel ollakse küll alles seitsmendad, aga vahed on väikesed ja Conte meeskonnal on võrreldes konkurentidega vähem mänge peetud.

Southampton leiab end turvaliselt 12. positsioonilt ja endale on väljakukkumiskolmiku ees ehitatud juba kümnepunktiline edu. Meeskonnal on võõrsil mängimisega suured probleemid, aga kokku on viimase üheksa vooru peale tulnud kaks kaotust ja kui sedavõrd tihedalt punkte koguda, siis saab end tõesti kevadeks ellujäämisheitlusest ilusti eemale.

Enne omavahelist kohtumist nimetas Pep Guardiola Ralph Hasenhüttlit üheks Premier League parimaks treeneriks ja austerlane on seda tõestamas. Heal päeval suudab Southampton igaühega võrdselt mängida ja kolmapäeval on Tottenhami jaoks kindlasti oluline saada hea algus, et isukad külalised maha rahustada.

Esimene panus – Tottenham üle 2 värava. Spurs on end Contega kodus väga mugavalt tundnud ja palju väravaid löönud. Hasenhüttlit külvatakse tihti kiitusega üle, aga meeskonna võõrsilmängude tulemused on juba üle 12 kuu olnud väga kehvad ja sel hooajal on näiteks ainult kaks korda endale kodust eemal vähem kui kaks lastud.

Teine panus – H. Kane lööb värava. Kane on aastate jooksul Southamptoni vastu löönud 11 väravat ja ainult kahte meeskonda on ta rohkem kollitanud. Chelsea suutis ta ära nullida, aga enne seda oli Tottenhami tähel käsil kena seeria – viie liigamatši peale neli väravat.

Meie valikud:

  • Tottenham üle 2 värava (2,26 @ Coolbet)
  • H. Kane lööb värava (1,92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 113€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds