Jälgi meid

Ennustusvihjed

Burnley vs. Manchester United ennustusvihjed

Manchester Unitedi tormiline hooaeg läheb teisipäeval edasi, kui end pannakse proovile külmal ja tuulisel Turf Mooril Burnley vastu. Kas meeskond suudab koperdamist vältida?


Burnley vs. Man Utd

Teisipäev 8. Veebruar 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: TV3 Sport

Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,30 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (1,92 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on Premier League’is kohtunud 15 korda: Unitedil on üheksa võitu, Burnleyl kaks.
  • Burnley on koduplatsil viis mängu järjest kaotuseta.
  • United on liigas Ralf Rangnickiga teeninud viis võitu, kaks viiki ja ühe kaotuse.

United läheb mängule kahe järjestikuse vooru võidu pealt, aga meeskonna meeleolu on kindlasti madal pärast seda, kui ennast lasti karikavõistlustel Middlesbrough’l välja puksida. Mängus jäädi silma väga kehva realiseerimisega.

Punased Kuradid on tõusnud esinelikusse, aga seal käib tihe rebimine ja kohtumised Burnley sugustega on mängud, kust tuleb maksku mis maksab kolm punkti kätte saada.

Burnley on jäänud liiga viimaseks, ehkki oma viimase 11 liigamängu peale on saadud ainult kolm kaotust. Paraku on aga kogu hooaja peale tulnud vaid üks võit ja see on muutnud teistega sammu hoidmise keeruliseks.

Sean Dyche peab ilmselgelt hakkama oma meestest rohkem väravaid välja pigistama, kui endale soovitakse veel üheks hooajaks Premier League’i koht välja mängida. Viimase seitsme matši peale on neid saadud ainult kaks. Tõsi, meeskond on näidanud ka sisu sellega, et enamus tulemustes selle seeria sees on olnud väravateta viigid.

Viimasel ajal on Burnley 0:0 teinud nii Wolverhamptoni kui Arsenaliga, kes Unitediga 4. koha eest võitlemas on. Siin võivad punktid jälle kaotsi minna, kui kodumeeskonda alahinnata.

Esimene panus – Avapoolaeg lõppeb viigiga. Unitedil on uue treeneriga hakanud paremini punkte kogunema, aga üks asi kipub ikka endine olema – mänge alustatakse kehvasti. Kuna United end kohe käima ei saa, siis on viis liigamängu kaheksast Ralf Rangnicki ajal poolajal viigis olnud ja meeskond on avapoolaja väravani jõudnud ainult kahes matšis. Burnley ei taha nagunii eriti väravaid lüüa.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Rangnicki kaheksast mängust viis on lõppenud ka vähem kui kolme väravaga. Burnley on 0:0 tulemusse ära armunud ja Turf Moor on staadion, kus sel hooajal rahvas enamjaolt näinud ainult väikese skooriga mänge.

Meie valikud:

  • Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,30 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (1,92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 115€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds