Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham Hotspur vs Chelsea ennustusvihjed

Inglased on tõeline jalgpallirahvas ning seega mängitakse välja võimalikult palju erinevaid karikaid. Tottenham ja Chelsea kohtuvad EFL ehk English Football League Cup-i poolfinaali esimeses omavahelises kohtumises.

Tegemist ei ole meeskondade jaoks nii tähtsa karikasarjaga, kui on seda FA Cup, kuid antud tiimide peatreenerid pingutavad kõikvõimalike tiitlite nimel sajaprotsendiliselt. Seda enam, et Chelsea loots Maurizio Sarri pole võitnud mitte ühtegi tiitlit ning Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino on samuti Inglismaal nulli peal.


Tottenham vs. Chelsea
Teisipäev, 8. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: RAI sport

Ennustusvihjed
Tottenhami võit 2.0 @ Coolbet
Kokku alla 2.5 värava 2.0 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Tottenham 3:1.
  • 101 – just nii palju on Eden Hazard Chelsea eest väravaid löönud, mis asetab ta klubi legendide seas kõrgele kümnendale kohale.
  • Viimase 4 Premier League kohtumisega on Tottenham löönud lausa 15 väravat!

Tottenham alustas hooaega endale harjumatult kaitsva stiiliga ja tulemused ei olnud väga veenvad. Mingi hetk muutus kogu mängupilt palju ründavamaks ja see on ka edu toonud. Viimastes voorudes on lausa tõelised tulevärgid püsti pandud ning Bournemouth ja Everton said kahe peale kokku üksteist korda palli oma väravavõrgust välja võtta.

Chelsea sangariks on tõusnud Eden Hazard ning paljud fännid kõrvutavad teda juba Frank Lampardi ja Didier Drogbaga. Kui tahetakse Tottenhamiga võrdselt mängida, siis peavad ka Willian ja Morata Belgia vutistaari toetama. Lisaks tuntakse puudust vigastustega kimpus olevatest Pedrost ja Oliver Giroudist.

Külalismeeskond hakkab pigem mängima kaitsest lähtuvalt ja mängutempot alla lööma. See võib fännide arvates üsna väravaterohkeks kujuneva kohtumise muuta hoopis vastupidiseks.

Tottenham Hotspur on suurepärases hoos ning nad teevad meeskonnana praeguses seisus Chelseale silmad ette. Poole hooaja pealt meeskonnaga taasliitunud Son Heung-Min on sulandunud suurepäraselt algkoosseisu ja suudab oma kvaliteediga ka teisi mängijaid enda ümber paremaks teha.

Meie valikud:

  • Tottenhami võit( 2.0 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2.5 värava (2.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds