Jälgi meid

Ennustusvihjed

Gran Canaria vs. Real Madrid ennustusvihjed

siim sander vene
Foto: Gran Canaria Twitter

Eesti koondislase Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria võõrustab valitsevat Euroliiga meistrit ja hetkel tabelis teist kohta hoidvat Real Madridi.

Eelmisel hooajal suurepäraseid tulemusi näidanud Gran Canariale on esimene aasta Euroliigas osutunud küllaltki raskeks ning seetõttu on kannatanud ka  koduliiga tulemused. Siiski tuleb arvestada, et neil on majandamiseks ka liiga üks väiksemaid eelarveid, mis jääb Madridi klubile alla lausa neljakordselt.

Luka Doncici lahkumisega NBA-sse on Real Madridi liidriohjad haaranud Anthony Randolph ja Sergio Llul. Peale positiivsete tulemuste säratakse ka statistika valdkondades. Asutakse nii visatud punktide kui ka resultatiivsete söötude tabeli tippudes.


Gran Canaria vs. Real Madrid
Teisipäev, 8. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 22:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Real Madridi võit vähemalt 9 punktiga 1.89 @ Coolbet
Kokku alla 170.5 punkti 1.91 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Mitte ükski Gran Canaria mängija ei viska keskmiselt mängus üle 11 punkti.
  • Real Madridi kolmepunktivisete protsent on vastasest 6% võrra parem.
  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on alati väljunud võitjana Real Madrid ja seda keskmiselt 13 punktilise paremusega.

Gran Canarial puudub kindel põhitegija, kes iga mäng vähemalt 15+ punkti viskaks. Hiljuti toodi meeskonda Ameeriklasest tagamees Josh Magette, kes on parandanud küll Canaria söödumängu, kuid resultatiivsuset jääb kõvasti puudu.

Kodumeeskond kasutab ääri minimaalselt ning rõhk asetatakse liialt rünnakutele, mis algatatakse keskelt ehk korvpallikeeli nullist. Kuna Gran Canarial puuduvad tõeliselt ohtlikud eliit-viskajad, siis on vastastel seda üsna lihtne kaitsta. Kesise kolmepunktivisete tabavuse juures võetakse võrreldes teiste meeskondadega väga palju viskeid kaare tagant.

Real Madridil on vastupidiselt kõik vajalik olemas. Väga korralikud viskajad, mitmekülgsed ääred ja osavad korvialused mängijad. Mitmeid mängumehi, kes rasketel hetkedel on võimelised meeskonda vedama.

Kokkuvõttes on kahe meeskonna tasemevahe täpselt selline, mida on viimased omavahelised kohtumised näidanud ehk vähemalt kümne punktine võit Real Madridile.

Meie valikud:

  • Real Madridi võit vähemalt 9 punktiga ( 1.89 @ Coolbet)
  • Kokku alla 170.5 punkti (1.91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds