Jälgi meid

Ennustusvihjed

Teisipäevane Meistrite Liiga kaheksandikfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 4.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 90€.


Atletico Madrid vs. Liverpool

(22:00 TV3 Sport)

Teisipäeval leiavad aset väga kõrgetasemelised kaheksandikfinaalid. Madridis kohtuvad viimase kümne aasta jooksul mitmeid kordi finaalis mänginud Atletico Madrid ning sarja valitsev Meister Liverpool.

Kui Liverpool saab tulla kohtumisele põhimõtteliselt tugevaimas koosseisus, siis Atletico Madridi kohal on kerged murepilved. Vigastatud on Joao Felix ja Kieran Trippier. Diego Costa on küll vigastusest tervenenud, kuid pole teinud ühtegi võistlusmängu alates novembrikuust ning vajab veel mängupraktikat.

Viimati kohtusid klubid omavahel 2017a. suvel sõprusturniiri raames ja mängisid normaalajal 1:1 viiki. Eelnevad omavahelised kohtumised jäävad juba 10 aasta tagustesse aegadese.

Kohtumise kerge favoriit on külalismeeskond Liverpoolist. Nagu pikk seeria näitab, siis see meeskond lihtsalt ei suuda kohtumisi kaotada.

Arvestades Atletico üsna kehva seisu ründeliinis, siis tõenäoliselt pannakse kõik kaardid kaitsele, et mitte lubada Liverpoolile üliväärtuslikku võõrsil väravat. See annaks head variandid korduskohtumiseks.

Atletico väga kaitsev taktika võiks tähendada, et näeme üsna igavat esimest poolaega. Vaevalt Liverpool ka mängu esimeses pooles veel üleliia riske võtab. See kõik võiks tähendada, et poolajapausile suundutakse viigilisel seisul.

Meie valik: Esimene poolaeg jääb viiki (2.1 @ Coolbet)


Dortmundi Borussia vs. Paris Saint-Germain

(22:00  TV3 Sport 2)

Teises kaheksandikfinaalis mängivad kaks väga atraktiivset jalgpalli viljelevat klubi – Dortmund ja PSG. Samuti annab mängule jumet juurde asjaolu, et PSG peatreener Thomas Tuchel oli veel paar aastat tagasi just Dortmundi klubi peatreener.

Tänu reeglite muutusele on Borussia talvisel täiendusel Erling Haaland õigus Saksamaa klubi ka Meistrite Liigas osaleda.

Huvitav saab olema näha, millise taktikaga PSG kohtumisele tuleb. Neil on rünnakul kasutada äärmiselt karm “nelik” Neymar, Mbappe, Di Maria ja Icardi. Kui rünnak saab sellist koosseisu kasutades tõelise hoo sisse, siis kaitse kannatab tõsiselt. Seda enam, et PSG keskväli on samuti üsna ründava suunitlusega. Dortmundi vastu võib nii julge taktika lõpuks kätte maksta. See võib tähendada Icardi/Di Maria pingile jätmist.

PSG peal on üsna suur pinge. Nad on viimased kolm hooaega langenud Meistrite Liigast välja just kaheksandikfinaalis. Kui see aasta juhtub sama, siis on tegemist täieliku fiaskoga.

Dortmundi suurimaks probleemiks saab tõenäoliselt olema PSG ründestaaride pidurdamine. Arvestades Dortmundi keskkaitsjate üsna kehvakest kiirust, võib Mbappe korraldada Saksamaa klubile kõvasti peavalu.

Kokkuvõttes võiks antud kohtumisest oodata väravaid. Kui rünnakul suudavad mõlemad meeskonnad särada, siis kaitses on lood kehvemad.

Meie valik: Kokku üle 3.5 värava (2.08 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 4.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 90€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds