Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kolmapäevane Meistrite Liiga kaheksandikfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 5.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 110€.


Atalanta vs. Valencia

(22:00 TV3 Sport 2)

Kolmapäevased kaheksandikfinaalid ei paku päris nii kõlavaid nimesid, kui päev varem, kuid sellest hoolimata on oodata väga võrdseid ja ettearvamatuid jalgpallimatše.

Atalanta jõudis kaheksandikfinaali alagrupi teise kohaga Manchester City järel. Valencia suutis oma alagrupi lausa võita Chelsea ja Ajaxi ees.

Koduliigas hoiab kodumeeskond Atalanta kõrget neljandat kohta ning eriti head hoogu näidatakse antud aastanumbri sees. Viimases voorus võideti 2:1 AS Romat. Valencia hoiab tihedas Hispaania kõrgliigas seitsmendat positsiooni. Vimases voorus mängiti 2:2 viiki Atletico Madridiga. Ainus omavaheline kohtumine pärineb 2017a. kui sõpruskohtumises võttis Atalanta 2:1 võidu.

Kihlveokontorid peavad võib-olla isegi üllatavalt suureks favoriidiks Atalantat. Arvestades fakti, et tegemist on seeriaga, kus edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes ning üldjuhul on esimesed kohtumised üsna kinnised ja ettevaatlikud, pakutakse Itaalia klubi võidu tõenäosuseks lausa 60%.

Meie soovitame panustada hoopis valikule, et Valencia ei kaota seda kohtumist. Koduliigas ei ole Valencia võõrsil just kõige paremini mänginud, kuid kui meenutada Meistrite Liiga alagrupifaasi, siis ei kaotanud Valencia võõrsil ühtegi mängu. Chelseat ja Ajaxit võideti, Lille´ga mängiti viiki.

Meie valik: Topeltvõimalus viik või Valencia võit (2.18 @ Coolbet)


Tottenham Hotspur vs. RB Leipzig

(22:00  TV3 Sport)

Usutavasti on mõlemad meeskonnad loosiga rahul. Tegemist on üsna võrdsete meeskondadega ning edasipääseja ennustamine väga raske ülesanne.

Tottenhami seisu teeb keerulisemaks nende tipuründaja Harry Kane vigastus, kes oli Meistrite Liiga alagrupifaasi resultatiivsuselt kolmas mees ning loomulikult Tottenhami enda meeskonna resultatiivseim mängija. Lisaks on vigastatud Lamela ja Sissoko.

RB Leipzig võitis enda alagrupi, kuid tõe huvides tuleb mainida, et see ei olnud just kõige tugevam, see-eest ühtlane – Benfica, Zenit ja Lyon. Kuue kohumisega löödi vaid kümme väravat ning kuus nendest läksid jagamisele Timo Werneri ja Emil Forsbergi vahel. Koduliigas hoitakse Müncheni Bayerni järel teist kohta.

Kihlveokontorid hindavad meeskondade võiduvõimalusi üsna võrdseteks, kergeks favoriidiks koduväljakul mängiv Tottenham. Meie võitja ennustamisest hoidume, sest Tottenham on väga ettearvamatu meeskond, kes ühel päeval võib kõiki meeskondi taktikaliste käikudega üle mängida ning järgmisel päeval kaotada kindlatele autsaideritele.

Lisaks kombosse hoopis valiku, et mõlemad meeskonnad ei skoori. Jose Mourinho oleks tõenäoliselt rahul kõikide tulemustega, mis näevad ette, et Leipzig ei löö esimeses kohtumises väravat, mis annab korduskohtumiseks juba väga head võimalused edasipääsuks. Seetõttu ootaks Mourinho tavapärast taktikat, kus 0:0 seisul keeratakse kaitse pool-lukku ning 1:0 eduseisul juba täiesti lukku.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad ei skoori (2.53 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 5.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 110€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds