Tampa Bay Lightning vs Colorado Avalanche ennustusvihjed

Stanley Cupi finaalis on jõutud neljanda mänguni. Kas Tampa Bay võtab koduväljakul teise võidu järjest ja viigistab finaalseeria või astub Colorado suure sammu meistritiitli suunas?

Tampa Bay vs Colorado

Neljapäev, 23. juuni 2022
Algab: 03.00
Ülekanne: Viaplay

Tampa Bay võidab (sh lisaaeg) (1,92 @ Coolbet)

Väravate arv üle 5,5 (1,82 @ Coolbet)

• Colorado Avalanche on play-offides kaotanud 17-st mängu vaid kolm.
  • Tampa Bay Lightning üritab Stanley Cupi võita kolmandat aasta järjest.
  • Põhihooajal kohtuti kaks korda ja mõlemad mängud võitis Colorado üheväravalise eduga.

Colorado Avalanche on tegemas ajaoolist play-off seeriat, kuid Tampa Bay on siiski osutamas korralikku vastupanu. Enne finaalseeriasse jõudmist kaotas Colorado play-offides vaid kaks mängu teises ringis St Louis Blues vastu.

Finaalseerias tundus, et Colorado jätkab sama tarmukalt ja koduväljakul asuti seeriat 2:0 juhtima. Avamängus läks Colorado esimesel kolmandikul 3:1 juhtima ja tundus, et minnakse taaskord oma teed, kuid teisel kolmandikul Tampa Bay viigistas. Mäng läks lisaajale, kus otsustava värava viskas Colorado mängumees André Burakovsky.

Seeria teine mäng Avalanche’i koduväljakul kujunes koduvõistkonna täielikuks domineerimiseks. Tampa Bay ei suutnud ühtegi väravat visata, aga Colorado seevastu sai igal kolmandikul kirja vähemalt kaks väravat. Mängu lõpuks jäi skooriks 7:0 ja paljud pidasid Colorado mängu pea ideaalseks.

Võit oli äärmiselt veenev, kuid vaatamata sellele Tampa Bay meeskonda veel liiga palju maha ei kantud, sest tegemist on ikkagi viimase kahe aasta Stanley Cupi võitjaga, kes on käinud läbi igasugu raskused, ja ees ootasid kaks kodumängu, millega võis Tampa Bay seerias initsiatiivi taas enda kätte haarata.

Kolmandas mängus suutiski Tampa Bay oma ründemängu paremini käima saada ja tulemuseks 6:2 võit. Colorado alustas mängu paremini ja läks juhtima, kuid edasi lõi Tampa Bay kolm väravat järjest. Gabriel Landeskog lõi Colorado poolt ühe värava tagasi, kuid Tampa Bay lõi 10 minutiga kolm väravat vastu.

Neljanda mängu eel on kindlasti kõigi mõtetes, kas Tampa Bay eelmise mängu esitus oli ühekordne sähvatus ja Colorado ikkagi on hetkel paremas vormis võistkond või Tampa Bay teeb sellest seeriast veel tõelise trilleri. Kodus teine mäng järjest võita ei ole kindlasti midagi utoopilist ja sellega oleks seeria vaatamata Colorado suurepärasele algusele taas viigis.

Esimene panus – Tampa Bay Lightning võidab. Tampa Bay haistab pöördemomenti selles seerias ja kahekordsete valitsevate meistrite võitlushinge ei saa alahinnata. See mäng on vaja iga hinna eest võita ja mehed teavad seda.

Teine panus – Väravate arv üle 5,5. Finaalseeria kolmes esimeses mängus on visatud keskmiselt seitse väravat mängus. Colorado on alates play-offide esimesest ringist alates väga resultatiivselt mänginud ja Tampa Bay pole liiga palju kehvem olnud. Ei saa välistada, et seeria neljas mäng tuleb üks vägev kaitselahing, kuid pigem jätkatakse samas vaimus.

• Tampa Bay võidab (sh lisaaeg) (1,92 @ Coolbet)
  • Väravate arv üle 5,5 (1,82 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 96€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.