Hetkel veel tabeli esimest positsiooni hoidev Liverpool sõidab külla Southamptonile. Viimasel kolmel korral on St.Mary Stadiumilt lahkutud võidukalt. Kas edukas seeria jätkub?

Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.5 @ Coolbet)

Liverpooli võit & mõlemad skoorivad (3.2 @ Coolbet)

• Viimase omavahelise kohtumise Premier League´s võitis Liverpool 4:0.
  • Southampton pole kolm kohtumist järjest suutnud väravat lüüa.
  • Liverpool on tänavusest kaheksast võõrsil kohtumisest võitnud vaid kaks.

Southampton hoiab tabelis üheksandat positsiooni. Vaid kodukohtumiste arvestuses ollakse liiga paremuselt kuues meeskond. Viimases kahes voorus on mängitud 0:0 viiki.

Liverpool on küll veel tabeli esimene meeskond, kuid viimase viie vooru jooksul on kaotatud punkte meeskondadele, mis asuvad vastavalt tabeli 14-ndal, 18-ndal ja 19-ndal positsioonil. Enne kohtumist ei paku üleliia enesekindlust ka fakt, et tänavu on kaheksast võõrsil kohtumisest võidetud vaid kaks ja viigistatud lausa viis.

Siiski pakuvad favoriidile optimismi viimased omavahelised tulemused. Nimelt lausa viimasel kuuel korral on Southamptonit võidetud.

Tänavustes võõrsil peetud kohtumistes on Liverpool teeninud keskmiselt 6.5 nurgalööki. Arvestades seda, et Liverpool võib võidukat väravat antud kohtumises päris pikalt otsida või üldse kaotusseisu jääda, siis ootaks ka sellelt matšilt päris kõrget nurgalöökide arvu. Samuti võiks mõelda varajasele väravale teisel poolajal, sest Liverpool lööb lausa pooled väravad teisel poolajal juba esimese 15 minuti jooksul(võõrsil mängudes).

Esimene panus – esimene poolaeg üle 1.5 värava. Valiku põhjuseks see, et viimases kohtumises läks Liverpool taktikaga alt ning teist korda sama viga enam ei tehta.

Nimelt Liverpool läks viimases kohtumises Newcastle mängima säästliku taktikaga. Nö. minimaalse pingutusega tegema maksimaalset tulemust. Tavapärast kõrget pressi mängu esimeses pooles ei olnud ja seda hakati tegema alles umbes 70-ndast mänguminutist. Arvestades mängugraafikut ja vigastusi, siis oli täiesti arusaadav, miks Liverpool sellise taktika valis. Siiski lõpuks kaotati punkte ja enam seda viga ei teha.

Antud kohtumisele tullakse tõenäoliselt sajaga peale ja soovitakse see kohtumine võimalikult kiiresti ära otsustada. Seega arvame, et paugutamiseks läheb juba esimesel poolajal.

Teine panus – Liverpooli võit & mõlemad skoorivad. Ajalugu on näidanud, et kui Liverpool alustab kohtumist sellise taktikaga, siis näeb palju väravaid, kuid lõpuks tuleb tõdeda, et vahet pole palju Liverpoolile lüüakse, nemad löövad ikka rohkem.

Southampton on küll kolm kohtumist järjest nulli peale jäänud, kuid iga kohtumine on uus ja varasem statistika ei maksa midagi.

Ennustame lõppskooriks Southampton 2:4 Liverpool.

• Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.5 @ Coolbet)
  • Liverpooli võit & mõlemad skoorivad (3.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama