AC Milan vs. Juventus ennustusvihjed

Kolmapäeval leiab aset äärmiselt huvitav vastasseis Itaalia kõrgliigas, kus lähevad omavahel vastamisi AC Milan ja Juventus. Kas valitsev meister Juventus suudab praegusele tabeliliidrile AC Milanile koha kätte näidata?

AC Milan vs. Juventus

Kolmapäev 6. Jaanuar 2021
Algab: 21:45
Ülekanne: Setanta

Juventuse võit (2.39 @ Coolbet)

AC Milan ei löö väravat (3.32 @ Coolbet)

• Viimase omavahelise kohtumise võitis AC Milan 4:2.
  • AC Milani osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud 3.3 väravat ja Juventuse sama näitaja on 3.1.
  • Juventus pole tänavu Itaalia kõrgliigas kaotanud võõrsil mitte ühtegi kohtumist. Samas AC Milan pole üldse ühtegi kohtumist kaotanud.

AC Milan on hoolimata mitme põhitegija vigastusest suutnud näidata tasemel mängu ning esikohta säilitada. Hetkel edestatakse lähimat jälitajat Interit ühe punktiga.

Juventus ehk Itaalia liiga viikide meeskond hoiab tabelis viiendat positsiooni. Saldoks 7 võitu, 6 viiki ja 1 kaotus. Viimases voorus alistati 4:1 Udinese.

Kodumeeskonnal on mitmeid probleeme vigastustega ja seda eelkõige keskväljal. Nimelt jäävad eemale Bennacer, Saelemeakers ja viimases kohtumises punase kaardi teeninud Tonali. Lisaks on vigastusega eemal Zlatan Ibrahimovic.

Juventusel peaks puudujaid olema vähem. Artikli kirjutamise ajal on kerge küsimärk vaid Alvaro Morata, kuid pigem hispaanlane pallib.

Kui meenutada viimast omavahelist kohtumist, siis see oli üsna müstiline. Peale väravateta lõppenud poolaega asus Juventus teise poolaja alguses kahe väravaga juhtima. Seejärel lõi aga AC Milan viie minutiga kolm vastuseta väravat ning lisas mängu lõpus veel ühe.

Esimene panus – Juventuse võit. Esiteks on AC Milani keskväli antud kohtumises Juventuse jaoks natukene liiga õhuke. Seal peaks külalismeeskonnal olema väga kindel ülekaal.

Teiseks on Juventuse jaoks tegemist lihtsalt niivõrd tähtsa kohtumisega. Hetkel ollakse Milanist ühe vähem peetud kohtumise juures 10 punktiga maas. Võidu korral oleks vahe juba 7 punkti ning ühe varukohtumise võidu puhul vaid 4 punkti. Kaotuse korral oleksid seisud juba päris hapud.

AC Milanil on viimastes voorudes olnud õhus kergeid ohumärke ning arvame, et nüüd lõpuks karistatakse nad ka ära.

Teine panus – AC Milan ei löö väravat. Kahtlemata on tegemist väga riskeeriva panusega, kuid antud kohtumises võib ennast see isegi ära tasuda. Juventus ja Napoli on need kaks meeskonda, kelle kaitse peaks Itaalia kõrgliigas olema kõige paremast klassist. Arvestades seda, et AC Milani poolt jääb nii mõnigi keskväljamootor eemale, siis võib juhtuda, et tekib probleeme rünnakute ehitamisega ning häid võimalusi on tavapärasest napimalt.

• Juventuse võit (2.39 @ Coolbet)
  • AC Milan ei löö väravat (3.32 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama