Jälgi meid

Ennustusvihjed

Southampton vs. Leicester City ennustusvihjed

Reedel pallivad Inglismaa kõrgliigas Southampton ja Leicester City. Viimase omavahelise kohtumise antud staadionil võitis Leicester City 9:0. Kas näeme seekord samuti rohkelt väravaid?


Southampton vs. Leicester

Reede 30. Aprill 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Kokku üle 3.5 värava (3.25 @ Coolbet)

Leicesteri võit (2.09 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Leicesteri 1:0 võiduga.
  • Southamptoni osalusega kohtumistes on tänavu löödud keskmiselt 3.1 väravat ning Leicesteri sama näitaja on 3.
  • Viimasest 12st omavahelisest kohtumisest on üheksas löödud värav juba esimesel poolajal.

Southampton hoiab kuus vooru enne hooaja lõppu 15. positsiooni. Tõenäoliselt lõpetavad nad ka hooaja enam-vähem sarnasel positsioonil. Siiski liiga mugavaks ei tohi minna, sest teoreetiliselt on mingi variant veel ka liigast välja kukkuda. See on siiski minimaalne.

Leicester on tegemas taaskord väga korralikku hooaega ning suure tõenäosusega lõpetatakse esinelikus, mis tagab järgmiseks hooajaks koha Meistrite liigas.

Kodumeeskonna suurimaks mureks läbi hooaja on olnud kaitse. Nimelt on neile 32 kohtumisega löödud lausa 58 väravat. Rohkem on endale lasknud lüüa vaid West Brom. Ka antud kohtumises tuleb Southamptonil raske päev kaitses, sest Leicester on liiga kõige resultatiivsemaid meeskondi.

Oodata võiks üsna lahtist jalgpalli. Southamptonil enam millegi suure nimel mängida ei ole ja Leicesteril puuduvad ka suuremad pinged.

Esimene panus – kokku üle 3.5 värava. Antud valiku koefitsient tundub natukene liiga kõrge. Tegemist on ikkagi kahe meeskonnaga, kelle kohtumistes lüüakse Inglismaa kõrgliiga peale kõige rohkem väravaid.

Samuti mängib rolli eelpool mainitud pingete puudumine. See tähendab, et kumbki meeskond ei hakka väga bussi parkima ja mängitakse normaalset lahtist jalgpalli.

Southamptoni viimases neljas kodumängus on skoori nähtud mõlema meeskonna poolt ja arvame, et ka antud kohtumises näeme selle statistika jätku. Kõik eeldused suureks skooriks on olemas.

Teine panus – Leicesteri võit. Viimastes kohtumistes on Leicester näidanud head minekut ning autsaideritega probleeme pole tekkinud. Usume, et ka antud kohtumises suudavad Leicesteri kvaliteetsed ründajad Southamptoni väga haavatava kaitseliini ära kasutada.

Ennustaks lõppseisuks Southampton 1:3 Leicester.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3.5 värava (3.25 @ Coolbet)
  • Leicesteri võit (2.09 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 160€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds