Jälgi meid

Ennustusvihjed

Premier League´i laupäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe  koefitsiendiga kombopanuse, mis 50€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral €.


Chelsea vs. Fulham

(Laupäev 19:30 TV3 Sport)

Chelsea läheb ülitähtsas kohtumises vastamisi Fulhamiga.

Kodumeeskond hoiab hetkel tabelis neljandat positsiooni ning lähimat jälitajat West Hami edestatakse nelja punktiga. Arvestades seda, et Londoni klubi mängugraafik hooaja lõpus on üsna keeruline, siis tuleb antud kohtumisest võtta kindlasti maksimumpunktid.

Fulham on hetkel 18. positsioonil ehk relegatsioonitsoonis. Päästev 17. koht jääb seitsme punkti kaugusele. Teoreetiliselt on kõik veel võimalik, kuid tõenäoliselt siiski näeme klubi järgmisel hooajal madalamas liigas. Eriti arvestades fakti, et viimase viie vooruga on teenitud vaid üks punkt.

Chelsea puhul on võtmesõnaks keskendumine. Tullake kohtumisele Meistrite liiga kohtumise pealt ning peale antud kohtumist on kavas uuesti tähtis Meistrite liiga kohtumine Real Madridi vastu. Kui Tucheli meeskond suudab korraks eurosarja ära unustada, siis peaksid nad selle kohtumise siiski võitma. See ei saa aga olema lihtne ülesanne.

Seega valime kombosse valiku, et Chelsea ei löö üle kahe värava. Kõigi eelduste kohaselt tuleb Tucheli meeskonnale väga raske kohtumine ning ega nad ka üldiselt väravate löömisega ei hiilga.

Meie valik: Chelsea alla 1.5 värava (2.16 @ Coolbet)


Everton vs. Aston Villa

(Laupäev 22:00 TV3 Sport)

Everton on tabeli kaheksas meeskond. Arvestades seda, et enamikest meeskondadest on nad pidanud ühe vooru vähem, siis on veel väga head võimalused heidelda Euroopga liiga koha eest.

Aston Villa leiame 11. tabelirealt. Hooajalõpp on muutnud väga raskeks ning viimase kümne vooru lõikes ollakse üks liiga kehvemaid klubisid.

Valime kombosse panuse, et Everton võidab. Neil on motivatsiooni rohkem ning hooaja lõpus on motivatsiooni roll tulemustes eriti kõrge. Everton võitis ka viimases voorus Arsenali ja näitas, et taktikaliselt ollakse endiselt tasemel.

Aston Villal on suuri probleeme kaitsega. Viimasest viiest kohtumisest lausa neljas on endale lastud lüüa vähemalt kaks väravat.

Evertoni seeria korduväljakul ei ole just parim, kuid nüüd on viimane aeg seda muuta.

Meie valik: Evertoni võit (2.04 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 4.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 225€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds