Jälgi meid

Ennustusvihjed

Sevilla vs. Real Betis ennustusvihjed

La Liga nädalavahetuse maiuspalaks on seekord Sevilla derbi. Meeskonnad on kaks korda tänavu juba kohtunud ja mõlemad on ühe võidu saanud. Kas kumbki suudab teise oma saldole lisada või jäävad siiski hooaja tulemused võrdseks?


Sevilla vs. Real Betis

Pühapäev 27. Veebruar 2022
Algab: 17.15
Ülekanne: Setanta Sports

Betis skoorib esimesena (3,20 @ Coolbet)

Mõlemad löövad värava (1,93 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelnevalt on kokku mindud 136 korda: Sevillal on 64 võitu, Betisil 40.
  • Sevilla on liigas 11 mängu järjest kaotuseta püsinud.
  • Betis on võitnud neli oma viimasest viiest La Liga mängust.

Meeskonnad kohtusid esimest korda novembris ja Sevilla jäi teise poolaja väravatest 2:0 peale pärast seda, kui Betis pidi kogu poolaja kümnekesi mängima.

Teine omavaheline matš oli eelmisel kuul karikavõistluste kaheksandikfinaalis ja selle võitis Betis kaotusseisust 2:1. Kohtumine tuli kahe päeva peale ära jaotada, kuna algne üritus jäi pooleli, sest Betisi fännisektorist visati Sevilla poolkaitsjat Joan Jordani mingisuguse raudkangiga.

Emotsioonid saavad kindlasti laes olema ka sel korral, kuna mõlemad klubid võitlevad kõrgete kohtade eest. Sevilla on Real Madridiga heitlemas liigatiitli pärast ja 3. kohal olev Betis soovib pärast hooaega 2005/06 esimest korda Meistrite liigasse jõuda.

Betis oli alles mõned hooajad tagasi esiliigas ja pärast Meistrite liigas käimist ei ole meeskond kuuendast kohast paremat suutnud, seega oleks Euroopa eliidi sekka murdmine klubi jaoks väga suureks saavutuseks.

Endise Manchester City peatreeneri Manuel Pellegrini juhendamisel mängiv meeskond on oma edule aluse pannud väga tulise rünnakuga. Nende 47-st väravast on sel hooajal rohkem suutnud ainult Real (51) ja viimasel ajal on veel eriti palju pauku tehtud, kui viimase nelja võidumängu keskmine väravate arv on olnud 3,5.

17 väravat lasknud Sevilla on samal ajal La Liga parima kaitsega meeskond. Tegu on omamoodi mängufilosoofiate põrkumisega ja saab olema väga huvitav näha kumb selles lahingus peale jääb.

Esimene panus – Betis skoorib esimesena. Meeskond on väravaid täis ja ühtlasi ollakse kogu liiga parima avapoolaja sats. See näitab, et mänge õnnestub hästi alustada ja sageli jõutakse ka esimesena väravani.

Teine panus – Mõlemad löövad värava. Sevilla on oma ülitugeva kaitsega üldjuhul sellistest mängudest eemale hoidnud, kus mõlemad tiimid väravani on jõudnud, aga viimasel ajal on hakanud neid siiski tulema ja pühapäeval on ka vastas meeskond, keda on skooritabloolt väga keeruline eemale hoida. Kodumeeskonna väravat soosib tugevalt tõsiasi, et Betis on terve hooaja peale ainult kuus korda nulli hoidnud.

Meie valikud:

  • Betis skoorib esimesena (3,20 @ Coolbet)
  • Mõlemad löövad värava (1,93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 160€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds