Jälgi meid

Ennustusvihjed

Burnley vs. Leicester City ennustusvihjed

Premier League’is jõutakse teisipäeval taas ühe vahepeal koroonaviiruse tõttu edasilükatud mängu ära pidamiseni. Tabelipõhjas elu eest võitlev Burnley võõrustab Leicester Cityt, kes loodab Jamie Vardy üle pika aja tagasi väljakule saada.


Burnley vs. Leicester

Teisipäev 1. Märts 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: go3.tv

Viik (3,42 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (1,87 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on Premier League’is kohtunud 13 korda: Leicester on teeninud kuus võitu, Burnley kolm.
  • Burnley on viimase seitsme mängu peale saanud ainult ühe kaotuse.
  • Leicester on liigas viis mängu võiduta.

Vardy on seni kõik 2022. aasta mängud reievigastusega vahele jätnud ja Leicesteri peatreener Brendan Rodgers mainis 16. veebruaril, et tema esiründaja võiks kahe nädala pärast mänguvalmis olla. Nüüd on just see aeg käes.

Leicesterile kuluks Vardy kohalolu väga ära, kuna temata mängides on täiesti võiduta oldud ja 2016. aasta Premier League’i tšempion on liigas taandunud 13. kohale.

Samas jätkaks meeskond ka Vardy naasmise korral endiselt mitme olulise puudujaga, kuna Rodgers ei saa loota Jonny Evansi, Timothy Castagne ja Wesley Fofana peale.

Burnleyl on Matej Vyrda ja Johann Berg Gudmundsson väljas, aga kumbki pole suurt rolli meeskonnas mänginud.

Sean Dyche’i hoolealused on terve hooaja tagumise kolmiku seas kinni olnud, aga läinud nädalavahetusel oli juba reaalne võimalus sealt välja tõusta ja teisipäeval on see samuti õhus. Everton edestab Burnleyt vaid ühe punktiga ja kuna Dyche’i meestel on väravate vahe parem, siis piisab 17. positsioonile ronimiseks viigist.

Burnley kõõlub iga-aastaselt väljakukkumistsooni lähedal, aga ikka ja jälle õnnestub Dyche’il meeskond sealt lõpuks turvalisse kaugusesse tüürida. Vaadates viimase aja sündmusi – Burnleyl on kolme vooruga tulnud seitse punkti – ja seda, kuidas kaotused on uuel aastal väga harvadeks jäänud, siis tundub on sel hooajal on hakanud minema samamoodi.

Esimene panus – Viik. Burnley on üks liiga osavamatest viigiseppadest. Nädalavahetuse 1:1 mäng Crystal Palace’i vastu oli meeskonna tänavune 12. viik ehk täpselt pooled oma mängudest on viigilise tulemusega lõpetatud. Leicester on võitmise täiesti ära unustanud, aga koos Vardyga peaks meeskond olema piisavalt hea, et kaotust vältida.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Burnley tahab alati teiste jaoks olla vastik vastane ja selleks keeratakse mäng nii lukku kui võimalik. Alates detsembri algusest on nende osalusel tehtud ainult kolm mängu, kus olnud rohkem kui kaks väravat.

Meie valikud:

  • Viik (3,42 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (1,87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 171€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds