Jälgi meid

Ennustusvihjed

Schalke vs. Hamburg ennustusvihjed

Schalke vs. Hamburg kõlab nagu üks keskmisest põnevam Bundesliga vastasseis, aga elu on tänapäeval siiski selline, et kaks tuntud klubi lähevad omavahel kokku hoopis esiliigas. Kumb alustab oma hooaega paremini? 


Schalke vs. Hamburg

Reede 23. Juuli 2021
Algab: 21.30
Ülekanne: viaplay.ee

HSV võit (viik välistatud) (2,05 @ Coolbet)

Kokku üle 2,5 värava (1,83 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimases kümnes omavahelises vastasseisus on olnud neli Schalke võitu, kolm HSV võitu ja kolm viiki.
  • Schalke teenis viie kontrollkohtumise peale kolm võitu ja kaks viiki.
  • Hamburg sai nelja kontrollkohtumisega kirja kolm võitu ja ühe viigi.

Schalke, kes alles hooajal 2018/19 mängis Meistrite liigas, tegi järjepanu mitu kehva Bundesliga aastat ning lõpuks jõuti põhja välja, kui 2020/21 hooaja peale kokku tuli vaid kolm võitu ja 16 punkti. Liiga eelviimane Bremeni Werder teenis 31 silma!

Hamburg kondab 2. Bundesligas juba mitmendat aastat. Klubi polnud mitte kunagi varem kõrgliigast väljakukkunud, enne kui 2018. aastal saabus krahh. Selle järel on igal hooajal esiliigas lõpetatud neljanda kohaga.

HSV raskused näitavad, et korra eliidi seast pudenedes ei ole kerge end sinna tagasi murda ja Schalke, kelle mulluse hooaja hulka kuulus 13-mänguline võiduta seeria, peab ennast korralikult käsile võtma. Hea tulemus esimesest mängust võiks olla kõige aluseks.

Hamburg loodab ka teha hea alguse, kuigi varasematel aastatel on meeskonna kirstunaelaks saanud kehvad hooaja lõpud. Oma esimesel esiliiga aastal jäädi Bundesliga piletist ilma ühe punktiga pärast seda, kui viimase üheksa vooru peale teeniti vaid üks võit. 2019/20 hooaja lõpp tõi meeskonnale 13 mängu peale ainult kolm võitu ja mullusele hooajale pandi punkt seeriaga, millega käigus kogunes kaheksa kohtumise peale kaks võitu.

Positiivne tulemus reedel lõpetaks HSV-l pikad võiduotsingud. Gelsenkirchenis jõuti viimati kolme punktini 10 aastat tagasi, kui Ruud van Nistelrooy lõi ainsa värava Manuel Neueri poolt valvatud väravasse. Olid alles ajad!

Esimene panus – HSV võit (viik välistatud). Schalke on juba pikemat aega tõestanud, et meeskond ei oska mänge võita. Madalamale tasemele langemine peaks selle osas abiks olema, aga Hamburg on korraliku klassiga klubi ja meeskond peaks enesekindlusest pakatama pärast seda, kui viimases hooajaeelses matšis alistati Šveitsi tippklubi Basel.

Teine panus – Kokku üle 2,5 värava. Hamburg oli eelmisel hooajal 2. Bundesliga resultatiivseim sats, kui keskmiselt saadi kirja 2,09 väravat mängu peale. Selle najal oli loomulikult enamuses nende mängudest rohkem kui kahe väravaga. Usutavasti läheb uuel hooajal kõik sama rada pidi edasi.

Meie valikud:

  • HSV võit (viik välistatud) (2,05 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2,5 värava (1,83 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 102€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds