Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brasiilia vs. Saksamaa ennustusvihjed

Tokyo olümpiamängud avatakse ametlikult reedel, aga osadel aladel on juba asjaks läinud. Neljapäeval algab meeste jalgpalliturniir kohe ühe väga vägeva vastasseisuga, kui omavahel kohtuvad Brasiilia ja Saksamaa. Kes võidab eelmise OM-finaali kordusetenduse? 


Brasiilia vs. Saksamaa

Neljapäev 22. Juuli 2021
Algab: 14:30
Ülekanne: Eurosport 1

Brasiilia võit (2.20 @ Coolbet)

Enim nurgalööke Brasiilial (1.90 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Brasiilia alistas Saksamaa 2016. aasta finaalis pärast 1:1 lõppenud normaal- ja lisaaega penaltitega 5:4.
  • Brasiillased on viimase 12 kohtumise peale olümpiamängudel saanud vaid ühe kaotuse.
  • Saksamaa mängib OM-il alates 90ndate algusest alles teist korda.

Rio de Janeiros lõppes lugu brasiillaste jaoks muinasjutuliselt, kui Neymar finaalis värava lõi ja hiljem veel penaltiseerias ka kuldse tabamuse autor oli.

Enne kodust turniiri ei olnud Brasiilia uskumatul kombel kordagi varem OM-kullani jõudnud. Selleks, et viimaks see kätte saada pandi välja muljetavaldav koosseis, kus olid Neymari kõrval näiteks ka Gabriel Jesus ja Marquinhos.

Tänavune valik jääb Rio satsiga võrreldes veidi lahjaks, kuid ei puudu sealtki korralik jõud. Tokyosse on läinud mitmed Premier League’i pallurid eesotsas Richarlisoniga ning kaptenina viib meeskonna väljakule Dani Alves.

Teiste kõrval tasub väga tähelepanelikult jälgida Matheus Cunhat, kes Brasiilia U23 koondises 19 mänguga löönud 18 väravat. Tegu on igapäevaselt Berliini Herthas leiba teeniva ründajaga, seega võivad tal Saksamaa vastu olla eriti kurjad kavatsused.

Saksamaa on erinevatel järelkasvu turniiridel alati säranud, aga tuleb tunnistada, et praegune OM-koondis näeb üsna kahvatu välja. Selle võtab hästi kokku vast tõsiasi, et üheks väravavahiks on võetud Jaapani liiga mees.

Rivistus baseerub Bundesligal, aga tõelisi A-kategooria tegijaid on vaid mõned üksikud ja ega iga jalgpallisõber tegelikult ei oskagi selliste mängijate kohta nagu Maximilian Arnold või Max Kruse eriti midagi öelda, isegi kui tegu on juba väga pikalt Saksamaa kõrgliigas mänginud meestega.

Sakslastel saab viie aasta taguse edu kordamine raske olema, kuna mängitakse alagrupis, kus on ka Elevandiluurannik. Aafrika koondised on alati olümpiat väga tõsiselt võtnud ja Die Mannschafti ootab ees kõva võitlus teisele edasipääseja kohale. Igasugune punkt avamängust oleks boonuseks.

Esimene panus – Brasiilia võit. Meeskond on palju paremini mehitatud kui vastane ja kui mingisugust vaimset altminekut pole, siis peaks turniir võidukalt algama.

Teine panus – Enim nurgalööke Brasiilial. Kõigi eelduste kohaselt saab Brasiilia olema üritavam pool ja aktiivne tegutsemine viimase kolmandiku peal paneb hea aluse suuremaks nurgalöökide arvuks.

Meie valikud:

  • Brasiilia võit (2.20 @ Coolbet)
  • Enim nurgalööke Brasiilial (1.90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 110€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds