Jälgi meid

Ennustusvihjed

Reedene Euroliiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 4.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 90€.


Kaunase Žalgiris vs. Olimpia Milano

(Reede 20:00 TV3 Sport)

Kaunase Žalgiris on hetkel esimene meeskond play-offi joone all ehk hoitakse üheksandat positsiooni. Viimane kohtumine peeti teisipäeval ja selles võiteti Asvelit 85:75.

Milano klubi hoiab kõrget kolmandat positsiooni. Viimases kohtumises jäädi kolmapäeval koduväljakul 92:100 alla Fenerbahcele.

Meediasse on lekkinud informatsioon, et Kaunase Žalgirises on rahaline olukord väga keeruline. Klubil on publikukeelu tõttu jäänud saamata suur summa raha ja seetõttu on ka mängijatele palkade maksmine hilinenud ja osadele mängijatele ollakse endiselt võlgu. Klubi pöördus abi saamiseks riigi poole.

Siiski tundub, et suhted mängijate ja klubi juhtkonna vahel on korras, sest meeskond pingutab ja tegutseb endiselt motiveeritult. Ju siis on tehtud teatud kokkulepped.

Milanol asjad sujuvad. Kui norida, siis huvitaval kombel ei suuda viimasel ajal meeskond kahte kohtumist järjest võita. Viimase kuues Euroliiga kohtumise saldo – kaotust, võit, kaotus, võit, kaotus ja võit.

Esimene omavaheline kohtumine sel hooajal lõppes 98:92 Milano võiduga.

Valime kombosse Kaunase Žalgirise võidu. Arvestades tabeliseisu on neil seda võitu ikka hädasti vaja. Samuti on nad saanud kohtumiseks rahulikult kodus valmistuda. Viimane kohtumine Euroliigas peeti koduväljakul ja seega pole reisimist olnud. Kõigele lisaks on Leedu klubil olnud ka üks lisapuhkepäev. Milano pallis alles kolmapäeval ja on peale seda pidanud veel ka reisima.

Meie valik: Kaunase Žalgirise võit (2.09 @ Coolbet)


Barcelona vs. Baskonia

(Reede 22:00 TV3 Sport)

Euroliiga liider Barcelona võtab koduväljakul vastu eestlase Sander Raieste koduklubi Baskonia.

Baskonia on Euroliigas võtnud viis võitu järjest ning tõusnud kümnendale positsioonile. Play-off jääb veel siiski kahe võidu kaugusele.

Meeskonnad on tänavu omavahel kohtunud lausa kolmel korral. Esimese vastasseisu Hispaania liigas võitis Baskonia, seejärel Euroliigas võidutses Barcelona ning ka hiljutises Hispaania karikasarja poolfinaalis oli võidukas Barcelona.

Kihlveokontorid Baskonial erilisi võimalusi ei näe ja ennustavad, et Barcelona võidab umbes 7-9 punktiga. Meie nii kriitilised ei ole ning arvame, et Baskonia suudab Barcelonale väga korralikult vastu hakata.

Baskonia on juba selline meeskond, et neile sobib huvitaval kombel just tugevamate meeskondade vastu mängimine. Võidetud on tänavu näiteks seda sama Barcelonat, Moskva CSKA-d, Milanot, Real Madridi. Ehk neid meeskondi, kes seal tabelis kõrgetel kohtadel asetsevad.

Siiski ei julgeks Baskoniale võitu ennustata, Barcelona on lihtsalt tasemelt natukene teise kategooria meeskond. Kombosse valime, et Baskonia viskab vähemalt 75 punkti.

Meie valik: Baskonia üle 74.5 punkti (2.11 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 4.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 90€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds