Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Chelsea ennustusvihjed

Premier League pakub neljapäeval põnevuskohtumise Liverpooli ja Londoni Chelsea vahel. Kumb meeskond suudab oma esineliku võitlust edukamalt jätkata?


Liverpool vs. Chelsea

Neljapäev 4. Märts 2021
Algab: 22:15
Ülekanne: TV3 Sport

Mõlemad skoorivad ja kokku üle 2.5 värava (2.09 @ Coolbet)

Chelsea võit (3.32 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Liverpooli 2:0 võiduga.
  • Liverpool on viimased neli kohtumist koduväljakul kaotanud.
  • Chelsea on kõikide liigade peale juba 10 kohtumist järjest kaotuseta.

Liverpooli meeskonna kohta on konkreetselt midagi raske öelda. Ei ole neil käsil parimad ajad ja täiesti uskumatult kõlab fakt, et Anfieldil on järjest kaotatud neli kohtumist. Alles see oli, kui koduväljak oli nende tõeline kindlus ning mitte keegi ei saanud neile seal vastu. Tabelis hoitakse hetkel 6. positsiooni.

Chelsea edestab Liverpooli ühe punktiga ning on Inglismaa viies meeskond. Peale Tucheli tulekut on kõikide mängijate motivatsioon tõusnud ning tundub, et meeskond liigub vääramatu jõuga esineliku suunas.

Jürgen Kloppi meeskond on terve hooaeg heidelnud koosseisu probleemidega ja erandiks ei ole ka antud kohtumine. Viimase kohtumise isa kaotuse tõttu vahele jätnud Alisson Becker naaseb tõenäoliselt väravapostide vahele, kuid endiselt jäävad eemale Henderson, Gomez, Matip ja loomulikult ka van Dijk. Jota kohal on küsimärk, kuid tõenäoliselt antakse mängule üles.

Chelsea poolelt on mängukõlbulikud kõik mängijad, kuid Thiago Silva ja Hudson-Odoi on allest vigastustest paranenud ning ei pruugi väga palju mänguaega teenida.

Esimene panus – mõlemad skoorivad ja kokku üle 2.5 värava. On selge, et Liverpooli suurimad probleemid on hetkel kaitseliinis. Kloppil on palju nuputamist, keda algkoosseisu usaldada. Viimane kord alustasid keskkaitses Phillips ja Kabak. Noor Türgi kaitsja ei ole oma viimastes kohtumistes ülesannete kõrgusel olnud. Võib juhtuda, et tema koha hõivab hoopis Fabinho.

Ehk kokkuvõttes võib julgelt öelda, et Chelsea skoorib selles kohtumises ja Liverpool teab, et võitmiseks tuleb antud kohtumises skoorida ja tõenäoliselt rohkem kui korra. See võiks tähendada julgemat ründamist. Kõik märgid näitavad, et igavat madalaskoorilist viiki me ei näe ning võib oodata väravaid üle keskmise.

Teine panus – Chelsea võit. Kindlasti väga riskantne panus, sest vastaseks on ikkagist Liverpool, aga hetkel tundub, et Chelsea on saavutanud uue peatreeneri all hea momentumi. Kõik mehed on motiveeritud ning heade tulemuste najal ei kipu see ka kaduma. Potentsiaali on Londoni klubis tohutult ja tundub, et Tuchel suudab sellest juba üsna palju ka realiseerida.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad ja kokku üle 2.5 värava (2.09 @ Coolbet)
  • Chelsea võit (3.32 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds