Real Madrid vs. Liverpool ennustusvihjed

Meistrite liiga veerandfinaalis kohtuvad omavahel Real Madrid ja Liverpool. Tegemist on 2018. aasta finaali kordusetendusega. Kumb meeskond suudab teha pikema sammu poolfinaali suunas või jääb kohtumine viiki?

Real Madrid vs. Liverpool

Teisipäev 6. Aprill 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: Tv3 sport 2

Real Madridi võit (2.79 @ Coolbet)

Rohkem väravaid teisel poolajal (2.05 @ Coolbet)

• Real Madrid on võitnud viimased kolm omavahelist kohtumist.
  • Liverpool pole viimased neli võõrsil kohtumist endale lasknud lüüa mitte ühtegi väravat.
  • Real Madrid on koduväljakul 17 kohtumist järjest löönud värava.

Kaheksandikfinaalis alistas Real Madrid kahe mängu kokkuvõttes 4:1 Atalanta. Liverpool omakorda oli 4:0 üle RB Leipzigist.

Koduliigas on Real Madridil viimasel perioodil kõik sujunud – järjest on võetud kolm võitu ja vahet esimesel kohal paikneva Atletico Madridiga tuntavalt vähendatud.

Ka Liverpool on suuremast mõõnast üle saanud ning antud kohtumisele tullakse juba kolme üsna kindla võidu pealt. Nendes kohtumistes on ise löödud 6 väravat ja endale pole lastud lüüa ühtegi.

Kahjuks jätavad antud kohtumisele märgi külge ka vigastused. Nimelt jääb eemale Sergio Ramos, keda vaevab endiselt jalavigastus. Tõenäoliselt jäävad eemale ka Carvajal ja Valverde. Vigastusest on paranenud Eden Hazard.

Liverpooli poolelt endiselt eemal need neli meest, kes on juba pikalt meeskonna kohtumisi vaadanud telekast – van Dijk, Matip, Gomez ja Henderson.

Huvitav on näha, kas Jürgen Klopp usaldab algkoosseisu ka Diogo Jota. Portugali jalkaäss on olnud klubi jaoks tõeline päästeingel ning skooris mitmeid kordi ka viimases koondiseaknas. Ennustame, et Jota liitub mänguga siiski alles teisel poolajal ning esimene poolaeg rassib väljakul Firmino, kes täidab meeskonnas hoopis teistsugust rolli.

Real Madridi eest on suurepärases hoos Karim Benzema. Prantslane on teinud skoori viimases seitsmes Real Madridi kohtumises, kus ta on väljakul käinud. Liverpooli kaitseliinil tuleb väga raske tööpäev.

Esimene panus – Real Madridi võit. Huvitaval kombel on Real Madrid kihlveokontorite arvates koduväljakul autsaideri rollis. Meie silmis peaksid nad olema siiski kerged favoriidid.

Zinedine Zidane on tõeline Meistrite liiga spetsialist. Nägime tegelikult seda ka eelmises ringis Atalanta vastu, kus Hispaania klubi pääses edasi kindla tulemusega, kuid mängupilt ei olnud tegelikult nii veenev. Zidane on näidanud, et nemad ei hooli mänguilust ja lähevad kindla-peale tulemust tegema.

Liverpool on rohkem emotsiooni meeskond ning seega riskeeritakse ka rohkem. Arvame, et see võib esimeses võõrsil kohtumises natukene kätte maksta. Eriti praeguse kaitseliiniga. Nagu aastaid tagasi esimeses kohtumises Barcelona vastu. Ennustaks, et mänguliselt on Liverpool üle, kuid väravaid lööb rohkem hoopis Real Madrid.

Teine panus – rohkem väravaid teisel poolajal. Vaevalt esimesel poolajal suuremat tulevärki näeme. Pigem on esimesed 45 minutit väga otsiv ja poolajapausil tehakse taktikas korrektuure. Seega võiksime väravaid rohkem näha teisel poolajal.

• Real Madridi võit (2.79 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama