Ennustusvihjed

Müncheni Bayern vs. Paris SG ennustusvihjed

Kolmapäeval näeme Meistrite liigas eelmise hooaja finaali kordust. Kas Bayern suudab taaskord PSG üle mängida või on Prantsusmaa klubi kord revanšiks?

Müncheni Bayern vs. Paris SG

Kolmapäev 7. Aprill 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: Tv3 sport 2( @ Coolbet)

Topeltvõimalus PSG võit või viik (1.90 @ Coolbet)

Mõlemad meeskonnad skoorivad esimesel poolajal ( @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Viimase omavahelise kohtumise(eelmise hooaja finaali) võitis Müncheni Bayern 1:0.
  • Müncheni Bayerni viimasest 22-st kohtumises on vaid ühes jäänud avapoolajal värav löömata.
  • PSG on viimasest kuuest Meistrite liiga veerandfinaalist võitnud vaid kaks.

Müncheni Bayern alistas kaheksandikfinaalis kahe mängu kokkuvõttes Lazio meeskonna 6:2. PSG lunastas edasipääsu veerandfinaali tänu paremusele Barcelona üle, kokkuvõttes jäi nende seeria tulemuseks 5:2.

Võrreldes viimase omavahelise kohtumisega on kaks suuremat erinevust. Esiteks on PSG peatreeneriks nüüd Mauricio Pochettino. Eelmise hooaja finaalis tüüris meeskonda veel Thomas Tuchel. Teiseks ei saa üle ega ümber Robert Lewandowski vigastusest. Poola ründaja peab vähemalt kolm-neli nädalat vaatama Bayerni kohtumisi telekast. Nüüdseks on selgunud, et Serge Gnabry koroonaproov oli positiivne ehk sakslane jätab kohtumise vahele.

Puudujaid on veelgi – kodumeeskonna poolelt Tolisso ja Costa ning PSG poolelt Paredes, Verrati, Kursawa ja Bernat.

Müncheni Bayerni seeria koduväljakul on ülivõimas. Viimati kaotati kohtumine Allianz Arenal 2019. aasta novembris.

Esimene panus – topeltvõimalus PSG võit või viik. Viimane Bayerni kohtumine Bundesligas RB Leipzigi vastu näitas, et nad on ilma Lewandowskita haavatavad. Päris võitu Prantsuse klubile ei ennustaks, kuid viigiline tulemus võiks olla igati jõukohane.

PSG motivatsiooni on kindlasti peale eelmise hooaja kaotatud finaali ülisuur. Ja just sellistes mängudes lööb Mbappe ja Neymari tasemega mängijate talent esile. Oodata võiks üsna võrdset kohtumist ja Bayerni nii kindel favoriidistaatus on isegi natukene üllatav.

Bayern on pikalt näidanud stabiilset ja suurepärast taset, kuid ühel hetkel peavad tulema ka tagasilöögid.

Teine panus – mõlemad meeskonnad skoorivad esimesel poolajal. Nagu Bayerni statistika näitab, siis nende kohtumistes lüüakse palju väravaid ja tavaliselt hakatakse sahistama juba esimesel poolajal. PSG on võimeline ka väga kinnist mängu näitama, kuid Pochettino käe all on siiski mängustiil läinud natukene lõbusamaks ning vaevalt päris kaitses istuma tullakse. Võiks oodata võitluslikku ja rohkete võimalustega jalgpalli.

Lõpptulemuse ennustus: Bayern 2:2 PSG

Meie valikud:

• Topeltvõimalus PSG võit või viik (1.90 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad esimesel poolajal (3.30 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama