Jälgi meid

Ennustusvihjed

Portugal vs. Iisrael ennustusvihjed

EM-i eelsed kontrollkohtumised lõppevad kolmapäeval sobivalt tiitlikaitsja Portugali mänguga, kui Lissabonis madistab Cristiano Ronaldo meeskond Iisraeliga. Kas Euroopa meistrivõistlustele minnakse peale võiduga või suudavad külalised üllatuse pakkuda?


Portugal vs. Iisrael

Kolmapäev 9. Juuni 2021
Algab: 21:45
Ülekanne: TV3 Sport

P. Concalves lööb värava (2.50 @ Coolbet)

Mõlemad meeskonnad löövad värava (2.44 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad kohtuvad seitsmendat korda: Portugalil on seni kolm võitu, Iisraelil üks.
  • Portugal on alates 2018. aastast kodus kaotanud vaid kaks korda.
  • Iisraelil on viimase viie mängu peale kirjas kolm võitu, üks viik ja üks kaotus.

Ronaldol oli väga vähe rõõmu meeskonna esimeses sõprusmängus, kui Hispaaniaga tehti võõrsil väravateta viik. La Roja domineeris kogu matši ja Portugal ei suutnud üldse väravat ohustada.

Viik Hispaaniaga oli aga Fernando Santose meeskonna jaoks pigem positiivne tulemus ja sellega pikendati kena seeriat: 14 mängu peale on tulnud ainult üks kaotus.

Kuna Ronaldo rassis Madridis kaasa kõik 90 minutit, siis saab ta siin arvatavasti kergema päeva ja ei oleks üllatav, kui Santos teda üldse ei kasuta. Meeskonna pink on aga siiski piisavalt sügav, et FIFA edetabeli 85. satsi vastu lustida.

Iisraeli peatreener Willibald Ruttensteiner on suvisteks mängudeks kokku kutsunud paljude uustulnukatega koosseisu ning mehed saavad sellest mängust väga hea kogemuse.

Lissaboni sõidetakse pärast Montenegro 3:1 alistamist, seega on tuju meeskonnal kindlasti hea ja oma võimalusi selles mängus nähakse samuti, sest Iisraelil on “oma Ronaldo” Eran Zahavi näol täitsa võtta.

33-aastane ründaja on nii Hiina kui Iisraeli liigas võrgud puruks löönud ja tema esimene hooaeg tõelisel tipptasemel oli ka igati viisakas, kui PSV Eindhoveni eest õnnestus 33 mänguga sahistada 17 korda. Koondisesärgis on Zahavil 63 mänguga kirjas 26 kolli.

Esimene panus – P. Concalves lööb värava. Eeldades, et vana kaardivägi saab suures osas kergema tööpäeva on võimalus koondise uutel nägudel särada ja Lissaboni Sportingu mängumehes on kõvasti väravapotentsiaali. Concalves tõusis tänavu oma meeskonda meistritiitlini aidates pärast aastat 1996 esimeseks portugallaseks, kes olnud liiga parim väravakütt.

Teine panus – Mõlemad meeskonnad löövad värava. Portugal on teada-tuntud hea kaitsemeeskond, aga kui siin tuleb pooleldi eksperimentaalkoosseis platsile, siis ei ole selle kaitseüksuse koostöö kindlasti peensusteni timmitud. Zahavi on üliohtlik mees ja Iisraelil on üldse väravad päris hästi voolanud.

Meie valikud:

  • P. Concalves lööb värava (2.50 @ Coolbet)
  •  Mõlemad meeskonnad löövad värava (2.44 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 125€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds