Jälgi meid

Ennustusvihjed

Balti turniir: Eesti vs. Läti ennustusvihjed

Keset EM-i eelset melu mängitakse ära Balti turniiri otsustav mäng, kus Eesti ja Läti selgitavad välja tänavuse võitja. Kas lõpuks paitab päike meie õuele ja lõppeb 83-aastane võidupõud?


Eesti vs. Läti

Neljapäev 10. Juuni 2021
Algab: 19:00
Ülekanne: ETV2

Eesti võit (2.30 @ Coolbet)

Avapoolajal alla 0.5 värava (2.73 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on eelnevalt kohtunud 55 korda: Eestil on 10 võitu, Lätil 26.
  • Eesti on lõpetanud 19-mängulise võidupõua järjestikuste võitudega.
  • Läti on pärast eelmist Balti turniiri kolme aasta jooksul võitnud vaid neli mängu.

Seis enne otsustavat mängu on lootustandev. Thomas Häberli juhtimisel on Kalevipojad õppinud uuesti väravaid lööma ja šveitslane on ka meeskonna võidurajale tagasi tüürinud. Meil on võimalus jõuda pärast 2017. aastat esimese kolmemängulise võiduseeriani.

Ainult võit on ka tulemus, mis pika karikapõua lõpetaks, sest leedukad olid Läti vastu lahkemad kui meie koondise vastu ja Lätil piisab seega 14. korda triumfeerimiseks viigist.

Sarnaselt Eesti koondisele on ka Läti kohal pikalt tume pilv olnud ja kui vahepeal hakkas lõunanaabritel taevas juba selginema, siis nädala alguses tulnud 1:7 kaotus Saksamaale oli tugev annus reaalsust.

Dainis Kazakevics ei ole pärast 2020. aasta alguses Läti treeneritoolile istumist palju kaotusevalu üle pidanud elama, aga samal ajal on 13 mängu jooksul tulnud ainult kolm võitu ning isegi kääbusriigid nagu Andorra, Malta ja Fääri saared on meeskonna jaoks alistamatuteks jäänud.

Läti on Balti turniiri neli korda järjest kinni pannud, aga varasemalt ei ole meeskond kordagi nii kehvas seisus olnud. Väravaid lüüakse harva ning Andorra on ainus meeskond, kelle lätlased suutnud viimase paari aasta jooksul nulli peal hoida.

Esimene panus – Eesti võit. Koondises on üle pika aja Henri Anieri ja Rauno Sappineni näol mängijad, kes suudavad rahvusvahelisel tasemel regulaarselt väravaid lüüa ning see annab hea vundamendi mängida võitude peale. Sama kehtib ka kaitse kohta, mis väga tublilt seisnud hiljutistes mängudes. Vahepeal möödus märkamatult neli aastat viimasest korrast, mil Eesti koondis järjestikustes mängudes taga nulli hoidis.

Teine panus – Avapoolajal alla 0.5 värava. Mängud karika peale on peaaegu alati kinnised ja siin ei tohiks asi muud moodi minna. Eriti kuna ühel meeskonnal piisakski lõpuks lihtsalt sellest, kui väravad jäävad täielikult löömata.

Meie valikud:

  • Eesti võit (2.30 @ Coolbet)
  • Avapoolajal alla 0.5 värava (2.73 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 115€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds