Jälgi meid

Panusta ja Palveta

Copa Del Rey Panusta ja Palveta kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Seekord keskendume Hispaania karikasarjale, Copa Del Reyle. Loe edasi ning leiad ühe 8.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 160€.


Athletic Bilbao vs. Sevilla

Huvitaval kombel kohtuvad meeskonnad seitsme päeva jooksul kolm korda. Kaks korda Copa Del Rey raames ning korra ka La Ligas. Mõlema meeskonna jaoks on tähtsam tuua liigas punktid ära ning karikasari jääb vaeslapse rolli. Seetõttu näeme tõenäoliselt esimeses karikamängus harjumatuid algkoosseise ja seda eriti Sevilla poolt.

Athletic Bilbao näitas eelmises ringis võimu, kui kahe mängu kokkuvõttes alistati Huesca meeskond lausa 8:0. Sevilla oli samal ajal madalama divisjoni meeskonna Villanovense vastu tõsiselt hädas ja pääses edasi vaid üheväravalise paremusega. Pakume, et ka seda mängu võtab tõsisemalt Athletic Bilbao, kes on viimasel kolmal korral koduväljakul Sevilla alistanud.

Suure tõenäosusega soovib Sevilla esimese kohtumise Bilbao meeskonna vastu mängida võimalikult jõudusäästvalt ning trumbid lüüakse välja kodumängus.

Meie valik: Athletic Bilbao võit (2.5 @ Coolbet)


Real Betis vs. Real Sociedad

Meeskonnad tulevad mängule väga erinevate emotsioonide pealt. Kui Betis pidi viimases mängus alla vanduma liiga punasele laternale, siis Real Sociedad võitis jalgpallihiidu Real Madridi ennast ja seda veel võõral väljakul.

Sellest matšist võiks eeldada väga tasavägist mängu, milles näeme väravaid alla keskmise. Seda põhjusel, et mõlemad meeskonnad suudavad kaitse lukku keerata ning vähemalt esimeses kohtumises ei ole põhjust võtta ka erilisi riske. Betis küll tahaks kindlasti kodus vähemalt üheväravalise edu saavutada, kuid Real Sociedad läheks korduskohtumisele hea meelega ka 0:0 pealt.

Viimases kahes omavahelises kohtumises löödi kokku vaid üks värav ja kõigi eelduste järgi, jätkub sarnane statistika ka selles mängus.

Meie valik: Alla 2.5 värava (1.71 @ Coolbet)


Levante vs. Barcelona

Kõige ühepoolsem mängupäeva kohtumine, vähemalt paberil. Levante näol on tegemist ühe halvima kaitsemeeskonnaga Hispaania kõrgliigas.  Mängule tullakse seeria pealt, milles nad on endale nelja kohtumisega lasknud lausa 13 väravat lüüa. Nende seast leiab ka 0:5 kaotuse Barcelonale.

La Liga liidri jaoks on tegemist mänguga, millele julgetakse välja tulla ka teise koosseisuga. Arvatavasti näeme kahte-kolme meest tavapärasest algkoosseisust ja ülejäänud koosseisu moodustavad pingipoisid. Seetõttu ei panustaks rohketele väravatele, kuid Barcelona võit vähemalt kahe väravaga on igati loogiline tulemus.

Otsust kinnitab ka statistika. Nimelt on viimases kümnes omavahelises kohtumise Barcelona suutnud vähemalt kahe väravaga võita lausa kaheksal korral.

Meie valik: Barcelona võit vähemalt kahe väravaga (1.88 @ Coolbet)

Kombopanuse koeftisent kokku: 8.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 160€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Panusta ja Palveta

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds