Ennustusvihjed

Novak Djokovic vs. Roberto Agut ennustusvihjed

Cincinnati ATP turniiri poolfinaalis lähevad vastamisi maailma esinumber Novak Djokovic ja edetabeli 11. mees hispaanlane Roberto Bautista-Agut. Kes jõuab viimases kontrollturniiris enne US Openit finaali?

N.Djokovic vs. R. Bautista-Agut

Reede 28. August 2020
Algab: 21:30
Ülekanne:

N.Djokovic võidab 2:1 (4.25 @ Coolbet)

Bautista-Aguti geimide händikäpp +4.5 (2.07 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Viimased kaks omavahelist kohtumist kõval väljakul on võitnud Bautista-Agut.
  • Djokovic pole selle aastanumbri sees kaotanud mitte ühtegi kohtumist.
  • Viimasest kümnest omavahelisest kohtumisest on Djokovic neli võitnud vastasele setti loovutamata.

Veerandfinaalis alistas Novak Djokovic 2:0 Jan-Lennard Struffi. Kolmapäevane võit tähendas seda, et Djokovic on lausa viimased kuus vastast alistanud settigi loovutamata.

Roberto Bautista-Aguti veerandfinaal kujunes kordades tasavägisemaks. Maailma viienda numbri Daniil Medvedeviga madistati üle kahe tunni ning peale 1:6 kaotatud avasetti suutis hispaanlane kaks järgmist võita.

Hispaanlane on Djokovici jaoks küllaltki ebamugav vastane. Serblane on küll mängudega 8-3 peal, kuid näiteks viimased kaks kohtumist kõvakattega väljakutel on Bautista-Agut võitnud. Viimati mullu märtsis Miami ATP kaheksandikfinaalis ja enne seda Dohas poolfinaalis.

Roberto Bautista-Agut peale Novak Djokovici alistamist Miami turniiril.

Esimene panus – Novak Djokovic võidab 2:1. Antud valikule pakutakse päris kõrget koefitsienti. Djokovic on küll viimasel ajal suurepärases hoos ja nopib võite äärmiselt kindlalt, aga maailma 11. reket on Djokovicile üks ebamugavamaid vastaseid üldse. Seda eriti just kõvakattega väljakutel. Bautista-Agut on viimases neljas omavahelises kohtumises vähemalt ühe seti võitnud ning ei ole ühtegi põhjust, miks ta ei peaks seda suutma ka antud kohtumises.

Teine panus – Bautista-Aguti geimide händikäpp +4.5. Suuresti samadel põhjustel, mida juba eelpool kirjeldasime. Kui jälgida Djokovici viimaseid tulemusi, siis on need igati loogilised – mugavaid vastaseid võidab suurelt ja ebamugavate vastastega mängib võrdselt ning lõpuks lihtsalt surub enda klassi peale.

Usume, et Djokovic võib matši esimest setti domineerida, kuid teisest setis hakkab hispaanlane pingevabalt mängima ning kohtumine võrdsustub.

Meie valikud:

• N.Djokovic võidab 2:1 (4.25 @ Coolbet)
  • Bautista-Aguti geimide händikäpp +4.5 (2.07 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 85€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama