Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kolm ralliässa, kelle Rally Estonia võidule tasub panustada

Neljandal septembril saab Eestist maailma 33. riik, mille pinnal on toimunud FIA WRC maailmameistrivõistluste etapp. Rally Estonia toob maailma parimad ralliässad meile otse koju ning Tartu, Otepää ja Elva kitsad metsavaheteed panevad ka kõige külmema närviga rallisõitjate südamed kiiremini põksuma.

Kuna tegemist on uue ralliga võistluskalendris, siis on ka kihlveokontoritel raske ülesanne ennustada – kes siis ikkagi võiks Eesti teedel kiireim olla? Kui nädalaid tagasi oli veel favoriit Sebastien Ogier, siis peale Lõuna-Eesti ralli triumfi pakutakse võitjaks Ott Tänakut.

Meie oleme igatahes enda kolm favoriiti välja valinud ning etteruttavalt võib öelda, et proovime pihta saada ka ühele väga kõrgele koefitsiendile.

1. Ott Tänak

Loomulikult tuleb esimesena ära mainida Ott Tänak. Esiteks tuttavad rajad, mis peaks võrreldes teiste sõitjatega olema ülisuureks eeliseks. On ju ka varasematel aastatel Tänaku kõrval Rally Estonial startinud mitmeid WRC sõitjaid ja eestlane on neid võitnud mitte kindlalt, vaid lausa ülikindlalt.

Lisaks sobib ralli Tänaku sõidustiiliga. Rally Estonia ja Soome ralli vahel saab tuua teatavaid paralleele ning Ott on Soomes alati kiire, viimasel kahel korral lausa võitnud.

Rally Estonia koefitsiendi seisuga 28.08

Nüüdseks on uue autoga ka juba piisavalt kilomeetreid läbitud ja seda just kruusal. Eeldused eestlase ralli võitmisele on võrreldes teiste sõitjatega parimad ning seda peegeldavad ka koefitsiendid.

2. Kalle Rovanperä

Miks mitte ei võiks oma elu esimese WRC etapivõidu võtta noor soomlane just Eestis? Rovanperä on näidanud debüüthooajal, et ta ei ole mingi mahlamüts ja pakub juba esimesest päevast alates kogenumatele rallimeestele tõsist konkurentsi. Juba oma teisel WRC rallil Toyota roolis jõudis Rovanperä poodiumile. Esikohast lahutas 20 sekundit.

Toyota boss Tommi Mäkinen sõnas enesekindlalt, et Rally Estonia sobib nende masinale ja tal on kahtlemata õigus. Toyota on alati kiiretel kruusateedel tasemel. Sebastien Ogier stardib teepuhastaja rollis ning tõenäoliselt hakkab tegema kindla peale sõitu, Rovanperä neljandana ja tal põhjust tagasi hoida ei ole.

Hiljuti Eestis toimunud Lõuna-Eesti Rallil oli Rovanperä ainus, kes suutis Tänakule konkurentsi pakkuda ning jättis kõik ülejäänud WRC mehed selja taha. Noorele soomlasele sobivad siinsed rajad.

3. Thierry Neuville

Kõik teavad, et kiire kruusaralli ja Thierry Neuville ei käi kokku, kuid meie hinnangul on belglase võidule pakutav koefitsient lihtsalt liiga kõrge, et seda mitte proovida. Kahtlemata ei kuulu Neuville favoriitide hulka, kuid koefitsiendiga 15.00 võib väikese lisapanuse asetada küll.

Seda enam, et tegemist on tehnikaspordiga, kus võib kõike juhtuda. Piisab vaid näiteks Toyota masina probleemidest ja Tänaku ühest rehvipurunemisest ning Neuville võib endalegi ootamatult võidu nimel võistelda. Sarnane stsenaarium juhtus näiteks eelmisel aastal Argentinas, kus Hyundai oli ainus meeskond, kellel ralli õnnestus ja Neuville edestas lähimaid jälitajaid mäekõrguselt.

Meie kolm favoriidi soovitust:

  • Ott Tänak võidab (2.50 @ Coolbet)
  • Kalle Ronavperä võidab  (4.5 @ Coolbet)
  • Thierry Neuville võidab (15.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 225€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds