Jälgi meid

Ennustusvihjed

Müncheni Bayern vs. Dortmundi Borussia ennustusvihjed

Saksamaa Bundesligas on asjad jõudnud nii kaugele, et juba sel nädalavahetusel võib tänavune meister selguda. Selleks peab Müncheni Bayern laupäeval koduväljakul Dortmundi Borussia vastu kaotust vältima. Kas see õnnestub?


FC Bayern vs. Dortmund

Laupäev 23. Aprill 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: viaplay.ee

E. Haaland lööb värava (2,25 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad ja üle 3,5 värava (1,93 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Koguni seitse järjetikust mängu selles vastasseisus on lõppenud Bayerni võiduga.
  • Koduplatsil on Bayern sel hooajal 15-st mängust saanud 12 võitu.
  • Dortmund suutis viimati Münchenis liigamängu võita 2014. aastal.

Päris šampanjadušše ei saa Allianz Arenal küll viigi korral hakata tegema, kuna kolm mängu jääks minna ja meeskondade vahel püsiks üheksa punkti, aga meistritiitlist ilmajäämine eeldaks seda, et Bayern kaotab kõik oma ülejäänud mängud ja annab ära veel ka ligi 30-väravalise edu väravate vahe osas.

Teatud nõrkusehetked on Bayernil hooaja käigus olnud ja alles hiljuti suudeti isegi kahes järjestikuses voorus võiduta jääda, aga konkurentidel on neid nõrkusi ikka ja jälle rohkem ning siin me jälle oleme – Bayern võtab juba kümnenda järjestikuse tiitlivõidu.

Dortmundi tuleb kiita, et suure konkurendiga õnnestus neil üsna hästi enamuse hooajast sammu hoida, aga lõpuks tuleb tõdeda, et viimase kümne vooruga otsustati tiitlisaatus ära. Selle sees oli Erling Haalandi püss ootamatult umbes ja meeskond andis ära kümne mänguga täpselt sama arvu punkte. Suunduks Dortmund kõik matšid võita, olnuks võimalus sõita Münchenisse tabeliliidrina.

Meeskondade tulemusi vaadates jääb hästi silma, kuidas Bayern suure osa oma massiivsest edust väravate vahe osas on kaitse poole pealt välja võidelnud. Endale on 30 mänguga lastud lüüa 29 väravat, samas kui Dortmundile on lekkinud 43.

Marco Rose meeskonnal on olnud ka paar päris lubamatut tulemust, kui RB Leipzigilt saadi hiljuti kodus tappa 1:4 ja mõni aeg tagasi häviti oma väljakul Leverkusenile 2:5. Need mängud koos Bayerni võõrustamisega on jäänud tänavu Dortmundi ainsateks kodusteks kaotusteks.

Bayern võeti kodus vastu detsembris ja mängu saatuse otsustas Robert Lewandowski penalti, millest külalised said 3:2 edu. Märkamatult on möödunud juba ligi neli aastat viimasest korrast, mil Dortmund liigas sellest vastasseisust midagi sai – Marco Reusi väravad tõid 2018. aasta novembris Westfalenstadionil 3:2 võidu. Kas äkki õnnestub laupäeval needus murda?

Esimene panus – E. Haaland lööb värava. Dortmundi esiründaja suutis viimases voorus lõpuks oma põua ära lõpetada ja Bayernit on ta alati mõnuga kimbutamas käinud. Ta on liigas Bayerni vastu skoorinud kolmes järjestikuses mängus ja kogu karjääri saldos on tal kuue kohtumise peale viis väravat.

Teine panus – Mõlemad skoorivad ja üle 3,5 värava. Need meeskonnad panevad alati tulevärgi püsti ja see panus on viis omavahelist mängu järjest võitnud. Bayernil on hooaja lõikes kaitsenumbrid head, aga pärast aastavahetust on ainult mõned üksikud nullimängud tulnud.

Meie valikud:

  • E. Haaland lööb värava (2,25 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad ja üle 3,5 värava (1,93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 97€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds