Meistrite Liiga finaal! Paris SG vs. Müncheni Bayern ennustusvihjed

23. august on see pidulik päev, kui kroonitakse Meistrite Liiga võitja. Klubisarjade ihaldatuimat karikat jahivad PSG ja Müncheni Bayern. Kui Prantsusmaa klubi jaoks on tegemist esimese Meistrite Liiga finaaliga, siis Bayern on juba vana veteran ning tiitli viiel korral võitnud. Kuidas läheb seekord?

Paris SG vs. Müncheni Bayern

Pühapäev 23. August 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport & TV6

Kohtumise skoori avab PSG (2.25 @ Coolbet)

Bayern esimesel poolajal üle 1.5 värava (4.2 @ Coolbet)

• Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Bayern võitnud kolm ning PSG kaks.
  • Bayern on kaotuseta juba 29 kohtumist järjest.
  • Müncheni Bayern on viimases viies kohtumises löönud värava mõlemal poolajal.

Teel finaali alistas PSG esmalt ülidramaatilises veerandfinaalis 2:1 Atalanta ning seejärel poolfinaalis 3:0 RB Leipzigi. Kui veerandfinaalis oli Prantuse klubi mängupilt üsna puine ja kohmakas, siis poolfinaalis näidati juba hoopis paremat minekut ja tõenäoliselt suudetakse finaaliks veelgi juurde panna.

Müncheni Bayern alistas veerandfinaalis Barcelona 8:2 ning seejärel võttis üsna kindla 3:0 võidu ka üle Lyoni. Meeskond toimib hetkel nagu ühtne löögirusikas ning eriliselt hiilatakse resultatiivsusega. Meistrite Liiga hooajal on löödud keskmiselt 4.2 väravat mängu kohta, mis on liiga parim näitaja läbi aegade.

Viimases kohtumises vigastas ennast kogenud Müncheni Bayerni kaitsja Boateng, kuid praeguse seisu järgi on ta pühapäevaseks kohtumiseks siiski valmis. Vigastusest on tervenenud ka Benjamin Pavard.

PSG poolelt jättis poolfinaali vahele nende esiväravavaht Keylor Navas, kuid temagi on tõenäoliselt finaalis juba valmis meeskonda aitama.

Kahtlemata on kohtumise favoriit Müncheni Bayern, kuid arvesse tuleks võtta, et tegemist on vaid ühe kohtumisega ning PSG-s mängivad individuaalselt nii osavad mängijad, kes võivad mänge ka mõne särava etteastega otsustada.

Esimesena panus – kohtumise skoori avab PSG. Müncheni Bayerni mängustiil on selline, et minnakse suurte jõududega rünnakule ja kaitses mängitakse üsna riskeerivalt. See annab vastasmeeskondadele võimaluse kontratega nõelata. Bayern oli väga lähedal ka poolfinaalis kaotusseisu jäämisele üsna mängu alguses, kuid Lyoni ründaja lõi palli kontrarünnakus posti.

Arvestades, kui osavad ja kiired mängijad Mbappe, Di Maria ja Neymar on, siis vähegi riskeerivama taktikaga Bayern võib esimese palli hoopis oma väravast välja noppida. Eeldused selleks on head.

Kui Bayernil on mõni nõrk koht, siis see ongi haavatavus kaitses. Kaitsemängijad on loomulikult tasemel, kuid lihtsalt taktika on selline, mis rõhub rünnakule. Saksamaa klubi on viimasest kümnest kohtumisest suutnud vastase nulli peal hoida neljal korral.

Teine panus – Bayern lööb esimesel poolajal vähemalt kaks väravat. Arvestades Saksamaa klubi ründehoogu, siis tundub antud valiku koefitsient natukene liiga kõrge. Bayern on lausa viimases kuues kohtumises löönud esimesel poolajal vähemalt kaks väravat.

Kindlasti ennustatakse, et finaal tuleb natukene kinnisem ja mitte nii väravaterohke, kuid oleme hinnangul, et Bayern pigem ei tule mingit hinnaalandust tegema ning hakkab kohe esimeses mänguminutist alates vastast survestama. See on nende stiil ning see toob neile ka edu.

Lõppskoori ennustus: PSG 2:4 Bayern.

• Kohtumise skoori avab PSG (2.25 @ Coolbet)
  • Bayern lööb avapoolajal vähemalt kaks väravat (4.2 @ Coolbet)
  • Lõppskoori ennustus PSG 2:4 Bayern (34.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 84€.