Boston Celtics vs. Philadelphia 76ers ennustusvihjed

Ookeanitaguses korvpalliliigas NBA mängitakse juba play-offide esimeste ringide neljandaid kohtumisi. See tähendab, et esimeste meeskondade jaoks võib saada tõsiasjaks kohvrite pakkimine. Üks selline meeskond on Philadelphia 76ers, kes on hetkel mängudega Boston Celticsi vastu 0:3 taga. Kas Philadelphia suudab hooaega pikendada või võtab Celtics oma?

Boston Celtics vs. Philadelphia 76ers

Pühapäev 23. August 2020
Algab: 20:00
Ülekanne: TV3 Sport 2

Philadelphia 76ers üle 102.5 punkti (1.9 @ Coolbet)

Esimese poolaja võidab Philadelphia 76ers (2.96 @ Coolbet)

• Koos põhihooaja kohtumistega on Boston Celtics võitnud neli viimast omavahelist kohtumist.
  • Seeria jooksul on meeskonnad kokku visanud keskmiselt 211 punkti.
  • Kolme senise kohtumise jooksul on Philadelphia 76ers tabanud kolmeseid vaid 26%.

Kolmest senisest kohtumisest olid esimene ja viimane mäng väga tasavägine. Teises kohtumises näitas Boston Celtics klasssi ja vormistas kindla 128:101 võidu.

Philadelphia 76ers tunneb puudust Ben Simmonsist, kes pidi hooaja vigastuse tõttu enneaegselt lõpetama. Celtics poolelt on eemal Gordon Hayward, kuid tema puudumine klubi jaoks nii ränk ei ole.

Kas Philadelphia 76ers on juba murtud? Jah, 0:3 kaotusseisust nad Celticsi vastu enam välja ei tule. Kuid kas nad on oma viimase sõna juba öelnud? Usume, et mitte ning vähemalt neljandas kohtumises võiks neilt oodata seeria parimat mängu. Olukord lihtsalt nõuab seda.

Esimene panus – Philadelphia 76ers üle 102.5 punkti. Senistes kohtumistes on 76ers visanud vastavalt 101, 101 ja 94 punkti. Kolmest mängust vaid ühes on näidatud rahuldavat visketabavust, kahes ülejäänus on jäädud Celticsi kaitsega hätta.

Võiks arvata, et 76ersi peatreener Bett Brown teeb neljandaks kohtumiseks kindlad taktikalised muudatused, mis elavdavad meeskonna ründetegevust.

Samuti on Philadelphia jaoks tegemist selg vastu seina olukorraga ning ajalugu on näidanud, et tihti tehakse just siis parimaid esitusi. Kahtlemata on ka Celticsil teadmine, et nad juhivad mängudega 3:0 ning kaitse tahes-tahtmata ei ole nii intensiivne, kui oleks tasavägisema seeria puhul. Seega ennustame, et 76ers viskab oma tänavuse play-offi kõrgeima punktiskoori.

Teine panus – Esimese poolaja võidab Philadelphia 76ers. Antud valiku koefitsient tundub natukene liiga kõrge. Senises kolmes kohtumises on küll kõikidel kordadel olnud poolajapausiks liider Boston Celtics, kuid juba eelpool avaldasime arvamust, et nüüd võiks oodata Philadelphia senise seeria parimat mängu.

Kui Al Horford ja Tobias Harris suudavad ka ennast lõpuks rünnakul leida, siis on 76ersil lootust mitte ainult poolaeg võita, vaid ka kogu kohtumine. Kes päris 76ersi võidule panustada ei julge, siis heaks valikuks võiks olla ka nende händikäp +6 punkti.

• Philadelphia 76ers üle 102.5 punkti (1.9 @ Coolbet)
  • Esimese poolaja võidab Philadelphia 76ers (2.96 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 59€.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama