Jälgi meid

Ennustusvihjed

Alaves vs Valencia ennustusvihjed

Kui enamikes Euroopa tippliigades nädalavahetusel matše aset ei leia, siis Hispaania La Liga on erandiks. Eelmise hooaja neljas klubi Valencia sõidab külla Alavesele, kes on tegemas suurepärast hooaega. Viimase hooaja alles neljateistkümnendana lõpetanud klubi hoiab tabelis viiendat kohta ja jääb Real Madridist vaid kahe punkti kaugusele.

Meeskondade statistikat vaadates jääb silma ühine joon: väga kesine resultatiivus, kuid hea kaitse. Mõlemale meeskonnale on löödud vähem väravaid kui Barcelonale või Real Madridile. Sellest võiks eeldada, et ka seekord peaks panustama madalale skoorile, kuid selline teguviis on vale.


Alaves vs Valencia
Laupäev, 5. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 17:15
Ülekanne: Setanta Eurasia

Ennustusvihjed
Kokku üle 2.5 värava 2.45 @ Coolbet
Mõlemad meeskonnad skoorivad 2.03 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Alavese meeskond on sel hooajal löönud peaga 7 väravat, mis on liiga parim näitaja.
  • Valencia kaotas aastanumbri esimese mängu viimati 2003. aastal.
  • Antud klubid on kahepeale lasknud endale lüüa vähem väravaid, kui 10. kohal asetsev Levante klubi.

Kihlveokontorid lähtuvad samuti statistikast ning üldisest rahva arvamusest ja see tõstab antud juhul kõikide panuste, mis on seotud väravatega, väärtust. Kui liigas üldiselt ei olda väga resultatiivsed, siis omavahelised kohtumised näitavad midagi muud. Lausa viimases seitsmes Valencia ja Alavese mõõduvõtus on löödud vähemalt kolm väravat.

Seda enam on oodata väravaid, et kumbagi meeskonda ei rahulda viik. Kui tahetakse järgneval hooajal Euroopa Liigas pallida, siis on kolm punkti hädavajalikud.

Favoriidiks võiks lugeda Valencia meeskonda, kes on Meistrite Liiga alagrupikohtumised lõpetanud ja saab taas täielikult koduliigale keskenduda. Peale konarlikku hooaja algust on taas leitud hea rütm ja viimasest kolmest kohtumisest on teenitud viis punkti.

Meie valikud:

  • Kokku üle 2.5 värava (2.45 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds