Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Arsenal ennustusvihjed

Premier League’i 14. voor lõppeb ühe vana klassikuga, kui Manchester United ja Arsenal Old Traffordil kokku saavad. United on Michael Carricku juhtimisel edusamme teinud ja saab siin uue võimaluse kasvatada veelgi enesekindlust. Kas see ka õnnestub?


Man Utd vs. Arsenal

Neljapäev 2. Detsember 2021
Algab: 22.15
Ülekanne: TV3 Sport

Enim väravaid 2. poolajal (2,18 @ Coolbet)

C. Ronaldo lööb värava (2,10 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Man Utd on liigas kuus mängu järjest Arsenali vastu võiduta jäänud.
  • Koduplatsil on United suutnud tänavu võita ainult kaks matši.
  • Arsenal on viimase kümne vooru peale saanud seitse võitu, kaks viiki ja ühe kaotuse.

Arsenal võidutses eelmisel hooajal Old Traffordil 1:0 ja see on andnud meeskonnale võimaluse jõuda pärast 1979. aastat esimest korda võõrsil Unitedi vastu kahe järjestikuse liigavõiduni.

Mikel Arteta sai alles üle-eelmises voorus Liverpooli käes korraliku 0:4 sahmaka, aga sellele vastati Newcastle’i alistamisega ning tervikuna on meeskond viimasel paaril kuul näidanud väga head minekut. Unitedi kohta loomulikult sama öelda ei saa.

Punased Kuradid suutsid vahepeal keset oma kriisi Tottenhamist 3:0 jagu saada, kuid see on meeskonna ainus võit viimase kaheksa vooru peale. Punkte on nende mängude peale tulnud viis ja kui detsembris hakkab kiirelt hooaeg keskpunkti jõudma, siis on United jäänud liigatabelis alles 8. kohale.

Keset kehva perioodi Arsenaliga kohtumine ei ole Unitedi jaoks just ideaalne olukord. Selles vastasseisus on juba kolm hooaega järjest võiduta jäädud ja kuue mängu peale on sepistatud ainult kolm väravat. Seetõttu on nüüd õhus Unitedi jaoks kõigi aegade esimene seitsmemänguline võiduta seeria liigas Arsenali vastu.

Vältimaks ajalooliselt halba mängude jada peab United kindlasti julgemalt mängima, kui Carricku esimestes mängudes. Mänguplaan on seni üsna hästi toiminud, aga Chelsea mängus oli omajagu õnne ja nüüd ollakse kodus, kus fännid ei taha kindlasti näha mingisugust kaitses passimist. Probleeme on niigi palju, see omade pahameel tekitaks veelgi lisapinget.

Esimene panus – Enim väravaid 2. poolajal. United on tänavu suutnud sepistada vaid kuus avapoolaja väravat ja võib arvata, et alustatakse üsnagi ettevaatlikult, et vältida seda, mis on juhtunud viimastes kodumängudes Liverpooli ja Manchester City vastu. Teine poolaeg võiks aga juba hoogsam olla.

Teine panus – C. Ronaldo lööb värava. Suurmeistril on mänguks jalad mõnusalt värsked. Talle on viimase kaheksa liigamatši peale jagunud ainult üks värav ja see ei ole ometi õige Ronaldo vorm. Arsenal on kaitses viimasel ajal tubli olnud, aga hiljuti tegi Liverpool neil asjad seal taga täiesti naljanumbriks ja Unitedil on samuti piisavalt kvaliteeti, et seda korrata.

Meie valikud:

  • Enim väravaid 2. poolajal (2,18 @ Coolbet)
  • C. Ronaldo lööb värava (2,10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 109€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds