Jälgi meid

Ennustusvihjed

Everton vs. Liverpool ennustusvihjed

Kolmapäeval on käes hooaja esimese Merseyside’i derbi aeg, kus Liverpoolil vaja likvideerida eelmise hooaja tööõnnetus – kahe kohtumise peale ei saadud ühtegi võitu. Kas Everton suudab vastasseisus edu jätkata või panevad ikkagi Punased jälle ühe väravapeo püsti?


Everton vs. Liverpool

Kolmapäev 1. Detsember 2021
Algab: 22.15
Ülekanne: TV3 Sport

Poolaeg/Täisaeg Liverpool/Liverpool (2,18 @ Coolbet)

Kokku üle 3 värava (1,90 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Liverpool on viimase viie liigaderbi peale saanud ainult ühe võidu, viike on kolm.
  • Everton läheb kohtumisele seitsmemängulise võiduta seeriaga.
  • Liverpool on pärast hooaja esimest kaotust võitnud kõik kolm mängu üldskooriga 10:0.

Liverpoolil on püss paukunud nii vingelt, et kõikide sarjade peale on lausa 17 mängu järjest vähemalt kaks väravat löödud. Kogu hooaja peale on Chelsea oma kuulsa kaitsega olnud ainus meeskond, kes pääsenud Jürgen Kloppi meeskonna vastu vähema kui kahega.

Sisuliselt on tegu halvima vastasseisuga, mis praegusel ajal võiks Rafa Benitezile tulla. Endine Liverpooli boss suutis hooaja alguses mitmeid mänge ja koos sellega Evertoni fännide südameid võita, aga viimane võidukas esitus jääb juba septembrikuusse ning ta leiab end suure surve alt.

Benitez on pidevalt pidanud manööverdama erinevate vigastustega ja see on meeskonnalt mänguhoo täielikult röövinud. Vigastusterindelt tuli nädalavahetusel hea uudis, kui Brentfordi vastu oli taas platsil keskväljamootor Abdoulaye Doucoure, aga esiründaja Dominic Calvert-Lewin on endiselt audis ja see teeb võidulootused minimaalseks. Ehkki Merseyside’i derbides on viimastel hooaegadel juhtunud hullumeelseid asju.

Eelmisel hooajal tegid meeskonnad Goodison Parkil 2:2 viigi ning Anfieldil jäi Everton peale 2:0. See märgib klubi jaoks esimest võõrsil saadud derbivõitu pärast 1999. aastat. Seejuures suutis Liverpool viimati Goodisonil võidutseda aastal 2016.

Klopp on enne mängu juba kommenteerinud, et talle ei meeldi nende kohtumiste füüsilisus ja võib arvata, et Benitez rõhub taaskord sama asja peale. Ta on end hea kaitsetreenerina tõestanud ja siin on hispaanlasel jälle võimalus oma tugevust näidata.

Esimene panus – Poolaeg/Täisaeg Liverpool/Liverpool. Punased on tänavu võtnud kõik oma liigavõidud nii, et juhitud on juba poolajal. Everton tahab siin asjad küll varakult lukku keerata, aga imelises hoos vastase kontrollimine saab olema keerukas.

Teine panus – Kokku üle 3 värava. Liverpool võib vabalt üksi selle panuse võita ja kahes järjestikuses voorus on ka nii läinud. Kogu hooaja peale on olnud ainult kaks Liverpooli mängu, kus kolme väravat pole täis tulnud.

Meie valikud:

  • Poolaeg/Täisaeg Liverpool/Liverpool (2,18 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3 värava (1,90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 109€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds