Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kaunase Žalgiris vs Moskva CSKA Ennustusvihjed

Euroliiga 16. ring toob põneva maiuspala Leedust, kui Kaunase Žalgiris võõrustab seitsmekordset Euroliiga meistrit Moskva CSKA-d. Kui külalismeeskond on tabelis kindlal kolmandal positsioonil, siis kodumeeskond asetseb napilt play-off koha peal ehk vajab hädasti võidupunkte.

Žalgiris on viimasel ajal olnud hädas vigastustega ning ka antud kohtumises on Jankunase, Westermanni ja Kavaliauskase osalemine lahtine. CSKA kahjuks räägib raske mängugraafik – peetakse juba neljas järjestikune mäng võõral väljakul.


Kaunase Žalgiris vs Moskva CSKA
Reede, 4. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 20:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Moskva CSKA võit vähemalt 6 punktiga 1.89 @ Coolbet
Punkte üle 166.5 kokku 2.12 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Moskva CSKA ja Žalgiris viskavad keskmiselt kahepeale kokku 170 punkti.
  •  42.31% just nii kõrge on Moskva CSKA kolmepunktivisete tabavus.
  • Kaunase Žalgiris on Moskva CSKA-ga sel aastatuhandel kohtunud lausa 32 korda, kuid võitnud neist vaid 8.

Kohtumise favoriidiks loeme Venemaa klubi. Nad ei ole viimastes Euroliiga mängudes kõige paremaid etteasteid näidanud, kuid seda enam tahavad nad juhtkonnale ja fännidele tõestada oma õiget taset. Mitmed põhitegijad nagu Kyle Hines ja Will Clyburn said viimasesest mängust vabastuse, et Žalgirise vastu parimas konditsioonis olla.

Viimasel hooajal esinelikusse jõudnud Žalgiris ei ole sel hooajal loodetud taset näidanud. Kevin Pangose lahkumisega on nende mängujuhi positsioon saanud kõvasti kannatada. Ameeriklastest täiendused ei ole Šarunas Jasikeviciuse mänguplaani piisavalt hästi omaks võtnud.

Mõlemad meeskonnad on väga resultatiivsed ning seetõttu võiks ka selles kohtumises näha skoore üle keskmise. Moska CSKA viskab eruoliigas üldse kõige rohkem punkte ning ka Žalgiris on resultatiivsuse tabelis kõrgel neljandal kohal. Samas ei hiilga kumbki meeskond kaitsega ning rõhuvad kiirele mängutempole.

Vigastustega kimpus oleval Žalgirisel ei ole hetkel piisavalt püssirohtu, et ühe Euroopa tugevaima klubiga võrdselt mängida ja tõenäoliselt peavad nad vastu võtma soliidse kaotuse.

Meie valikud:

  • Moskva CSKA võidab vähemalt kuue punktiga (1.89 @ Coolbet)
  • Punkte üle 166.5 (2.12 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds