Jälgi meid

Ennustusvihjed

Leicester City vs. Manchester United ennustusvihjed

Premier League’is kohtuvad laupäeval põnevusmängus Leicester City ja Manchester United, kellel mõlemal on vaja nii mõndagi tõestada pärast paari kehva tulemust. Leicester suutis eelmisel hooajal kõikides vastasseisudes kaotust vältida. Kas see seeria jätkub ka tänavu? 


Leicester City vs. Man Utd

Laupäev 16. Oktoober 2021
Algab: 17.00
Ülekanne: TV3 Sport

Man Utd võit (2,18 @ Coolbet)

C. Ronaldo lööb värava (2,10 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Man Utd pole viimase kolme omavahelise vastasseisu peale saanud mitte ühtegi võitu.
  • Leicesteril on tänavu liigas kogunenud kaks võitu, kaks viiki ja kolm kaotust.
  • Punased Kuradid on kodust eemal 29 liigamängu kaotuseta püsinud.

Need kaks jagelesid lisaks liigamängudele ka Inglismaa karikavõistluste veerandfinaalis, mille Leicester kodus 3:1 võitis. Kodune liigamatš viigistati 2:2 ning Old Traffordilt jalutas meeskond hooaja ühest viimasest mängust ära 2:1 võiduga.

Suurele triumfile võõrsil Unitedi üle järgnes peagi Inglismaa karikavõit ning Leicester tõusis sel suvel ka kohaliku superkarikavõitjaks, kuid meeskonna mängumootor on järsult katki läinud. Kaheksandale voorule minnakse peale neljamängulise võiduta seeriaga.

United on kaks mängu võiduta, mis polegi väga hull seeria, ent tänapäeval tähistab see ikkagi klubile kriisi. Eriti olukorras, kus mingi hulk inimestest on kogu aeg valmis kisendama, et Ole Gunnar Solskjaer on saamatu.

Arvamusi on erinevaid, aga tuleb tunnistada, et ühes valdkonnas on norralane siiski tõeline spetsialist – võõrsilmängud. Unitedi viimane Premier League’i võõrsilkaotus jääb 2020. aasta jaanuarisse, kui Anfieldilt tuldi koju 0:2 tulemusega.

Pika seeria käigus on olnud üks täitsa paha neljamänguline võiduta kulgemine, aga üldises plaanis on selle jada numbrid tugevad: 19 võitu, 10 viiki. See 29-mänguline seeria tähistab loomulikult ka kogu Inglismaa kõrgliiga ajaloo rekordit.

Esimene panus – Man Utd võit. Solskjaeri mehed naudivad võõrsil mängimist ja Leicesteril pole praegu üldse mänguvormi. Tegu ka vastasseisuga, mis peaks külalistele hästi sobima, kuna Unitedil on pidevalt raskused sügaval istuvate meeskondade vastu ja Leicester sellist stiili ei harrasta, kindlasti mitte kodus.

Teine panus – C. Ronaldo lööb värava. Portugallane jäeti eelmises mängus pingi peale ja see maksis lõpuks valusalt kätte, kui võidust ilma jäädi. Selle järel on Solskjaeri peale pandud suure surve hakata Ronaldot igas mängus algkoosseisus kasutama. Ronaldo eriti tihti kuivale ei jää ja kui koefitsient on üle kahe, siis on see alati hea panus.

Meie valikud:

  • Man Utd võit (2,18 @ Coolbet)
  • C. Ronaldo lööb värava (2,10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 109€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds