Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Valencia ennustusvihjed

Koondistepausile kahe järjestikuse kaotusega peale läinud Barcelona jätkab oma hooaega kodumänguga Valencia vastu. Aasta on meeskonna jaoks masendavalt alanud, aga ehk suudab Sergio Agüero lisandumine mänguvormi muuta. Argentiinlane on valmis oma ametlikuks debüüdiks.


Barcelona vs. Valencia

Pühapäev 17. Oktoober 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: Setanta Sports

Kokku üle 3 värava (2,16 @ Coolbet)

Mõlemad löövad värava (1,82 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on viimastel aastatel väga võrdselt mänginud: mõlemal on kolme hooaja peale kaks võitu.
  • Barcelona on suutnud koduplatsil seni löömatuna püsida, kogudes kolm võitu ja ühe viigi.
  • Valencia on alates eelmise hooaja algusest saanud ainult kolm võõrsilvõitu (kaheksa viiki, 12 kaotust).

Endine Man City mees lippab Barca eest esimest korda La Ligas väljakule pärast seda, kui sel nädalal sai treeningmängus kolmanda liiga klubi Cornella vastu uue klubi eest esimene värav ära löödud.

Barcal on hädasti vaja kedagi, kes ka ametlikes mängudes tabamuste eest hakkaks hoolitsema. Meeskonna viimased kaks kaotust on mõlemad nulliga tulnud ja kõikide sarjade peale kokku on Kataloonia gigant viimase kuue mängu jooksul ainult kaks korda väravani jõudnud.

Aga ega jalgpallijumal ei taha, et Ronald Koeman pikalt Camp Noul valitseks. Ajal, mil rünnak on saanud lisajõudu, on vigastuste tont endaga kaasa võtnud Uruguay kaitsemehe Ronald Araujo, kes üks vähestest Barca mängijatest, kelle puhul saab sel hooajal mingeidki kiidusõnu kasutada.

Enne pühapäevast mängu on vigastusekahtlusega kahtlusega veel Pedri, kelle puhul saame sellega kinnitust, et tema näol on ikkagi tegu inimesega, mitte kuskil La Masia keldris kokku pandud robotiga, kes suudab tõrkumatult aastaringselt esineda.

Endiselt on audis Ousmane Dembele ja Martin Braithwaite, kuigi prantslase hooajadebüüt on jõudnud üsna lähedale.

Valencial on mured olnud seoses Jose Gaya, Carlos Soleri ja Deniss Tšerõševiga, ent kolmik peaks raskeks võõrsilkohtumiseks mänguvalmis olema.

Koemani endine sats sõidab Camp Noule neljamängulise võiduta seeriaga. Hooaja algus oli meeskonna jaoks väga ilus, kui esimese nelja vooru peale kaotati vaid kaks punkti, aga pärast seda on nulli hoidmine keerukaks osutunud ning võitude noppimiseks pole edurivis piisavalt kvaliteeti olnud  – täpselt nii nagu pühapäevasel vastasel, kellega ollakse 12 punkti peal tabelinaabrid.

Esimene panus – Kokku üle 3 värava. Nende meeskondade vahel on väga väravaterohke ajalugu. Lionel Messi on selle eest muidugi hoolitsenud, aga siiski. Viimase kuue omavahelise kohtumise peale on viis korda olnud vähemalt kolm väravat. Barcal on lisaks Agüerole Ansu Fati tagasi pundis ja meeskond peaks ründes teravamaks minema ning ega kaitse poole pealt ei hiilga kumbki.

Teine panus – Mõlemad löövad värava. See on panus, mis võitnud seitse korda meeskondade viimase kaheksa vastasseisu peale. Väga raske uskuda, et Barca kolmanda järjestikuse barankaga mängu teeb ning Valencial on see väravate vahetamine kindel trend olnud. Eelmises voorus tehti küll Cadiziga 0:0 viik, aga enne seda oli neli järjestikust mängu, kus mõlemad meeskonnad väravani jõudsid.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3 värava (2,16 @ Coolbet)
  • Mõlemad löövad värava (1,82 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 108€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds