Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kaunase Žalgiris vs. Darussafaka ennustusvihjed

Järjekordselt on Eestist mitmed seltskonnad startinud Kaunasesse, sest õhtul peab seal lahingu üks eestlaste lemmik korvpallimeeskond Kaunase Žalgiris. Seekordseks vastaseks türklaste Darussafaka, kelle leiame Euroliiga tabelis viimaselt kohalt.

Teoreetiliselt on Leedu klubil veel play-offi kohale tõusmine võimalik, kuid selleks tuleb võita kõik järelejäänud kolm kohtumist ning loota, et konkurendid põruvad. Seisud ei ole Žalgirist soosivad, kuid võib kindel olla, et nemad võitlevad edasipääsu nimel viimase hetkeni.


Žalgiris vs. Darussafaka
Reede, 22. Märts, 2019
Mäng algab: 20:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Žalgiris AH-10.5 (1.89 @ Coolbet)

Kokkuvõttes alla 157.5 punkti (1.91 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Žalgiris on Euroliigas võitnud viimased neli kodukohtumist.
  • Darussafaka teenis alles oma hooaja neljanda võidu viimases voorus Himki vastu.
  • Viimased kaks omavahelist kohtumist on võitnud Kaunase Žalgiris.

Tegemist on küll Žalgirise kodumänguga, kuid puhkuse pealt nad eelist saanud ei ole. Alles kolmapäeval mängis meeskond Iisraelis Maccabi vastu ning on sarnaselt Darussafakale pidanud ette võtma reisi Leetu.

Kuna Žalgirise ainuke edasipääsulootus seisneb selles, et tekiks mitmete meeskondade vahel võrdsete punktidega surnud ring, kus parimad selgitatakse välja korvidevahe abil, siis ei ole Leedu meeskonna suurim eesmärk ainult võit, vaid just võimalikult suur võit. Viimaste voorudega on Žalgiris näidanud, et kui võetakse endale mingi eesmärk, siis koduseinte ja publiku toel tehakse see ka teoks. Nii usumegi, et Žalgiris võidab vähemalt 11 punktiga.

Aga selge on see, et Žalgiris ei ole nii võimekas meeskond, et vaid rünnakuga suudaks vastase maha murda. Suurimaks trumbiks on Leedu klubil ikkagi meeskondlik, võitluslik ja agressiivne kaitse. Nii võikski arvata, et sellest mängust kujuneb üsna kinnine kohtumine, kus kaitse mängib rünnakust suuremat rolli. Pakume, et mänguskoord jääb kokkuvõttes alla 158 punkti,

Meie valikud:

  • Žalgiris AH-10.5 (1.89 @ Coolbet)
  • Kokku alla 157.5 punkti (1.91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds