Jälgi meid

Ennustusvihjed

Inter vs. Atalanta ennustusvihjed

lukaku inter

Itaalia kõrgliiga liidrile Interile sõidab külla Atalanta. Kas Antonio Conte meeskond suudab lähimate jälitajatega vahet kasvatada või muudab Atalanta tabeliseisu huvitavamaks?


Inter vs. Atalanta

Esmaspäev 8. Märts 2021
Algab: 21:45
Ülekanne: Setanta 2

Atalanta võit (3.74 @ Coolbet)

Atalanta üle 1.5 värava (2.43 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 1:1 viigiga.
  • Ataltanta osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud 3.7 väravat. Interi sama näitaja on 3.5
  • Inter on liigakohtumistes võitnud koduväljakul üheksa kohtumist järjest.

Milano Inter on Itaalia kõrgliiga liider ning teisel kohal paiknev AC Milan jääb maha 6 punktiga(enne mänguvooru). Tänavuse aastanumbri sees on näidatud päris kindlat mängu ning saldoks 8 võitu, 2 viiki ja 1 kaotus.

Atalanta hooaeg kulgenud korralike tõusude ja mõõnadega. Hetkel ollakse jälle tõusulainel ning liigas nopitud järjest neli võitu. Tabelis hoitakse neljandat positsiooni. Teisel kohal asetsev AC Milan jääb nelja punkti kaugusele(enne mänguvooru).

Kui vaadata viimased omavahelisi kohtumisi, siis kõige populaarsemaks tulemuseks on viik. Lausa kolmel korral viimasest neljast kohtumisest on selline tulemus välja mängitud.

Vigastustega kummalgil meeskonnal probleeme ei ole ja kasutada on põhimõtteliselt täiskoosseisud.

Esimene panus – Atalanta võit. Ütleks, et selles kohtumises on mõlema meeskonna võiduvõimalused üsna võrdsed. Seetõttu valime võitjaks suurema koefitsiendiga meeskonna, milleks on Atalanta.

Nad on saavutanud hea momentumi ning ka tugevamatele meeskondadele korralikult väravaid koputanud. Näiteks Napolile löödi siin hiljuti kahe kohtumisega 7 väravat ning AC Milani vastu kolm vastuseta väravat.

Suuremad pinged on Interi peal ja see võib natukene mõjutada ka nende esitust. Atalanta on iseloomult selline meeskond, kellele sobib favoriitide vastu pallida.

Teine panus – Atalanta üle 1.5 värava. Samuti tundub ka antud valik hea väärtusega. Interi ja Atalanta kohtumistes lüüakse keskmiselt Itaalia liigas kõige rohkem väravaid ja isegi, kui Atalanta ei võida seda kohtumist, siis kaks väravat oleks päris reaalne tulemus. Viimase viie liigakohtumise jooksul on neljas kohtumises vähemalt kaks väravat ära koksatud.

Meie valikud:

  • Atalanta võit (3.74 @ Coolbet)
  • Atalanta üle 1.5 värava (2.43 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 75€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds