Jälgi meid

Ennustusvihjed

Atletico Madrid vs. Real Madrid ennustusvihjed

Laupäeval palliti Bundesligas Der Klassiker Bayerni ja Dortmundi vahel ning nüüd on kord Madridi derbi käes. Atletico Madrid võtab koduväljakul vastu Real Madridi. Kes võidab?


Atletico Madrid vs. Real Madrid

Pühapäev 7. Märts 2021
Algab: 17:15
Ülekanne: Setanta

Viik (3.21 @ Coolbet)

1. poolaeg Real Madridi võit(viik välistatud) (2.01 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Real Madridi 2:0 võiduga.
  • Atletico Madrid on endale 24 kohtumisega lasknud lüüa vaid 16 väravat.
  • Real Madrid on tänavu Hispaania liiga kohtumistes võõral väljakul kaotanud vaid ühe matši.

Atletico Madrid on hetkel La Liga üsna turvaline liider. Neil on Barcelonast ja Real Madridist üks mäng vähem peetud, kuid edu mõlema meeskonna ees on siiski viis punkti. Viimasel ajal on siiski Atletico hakanud tihedamalt punkte kaotama ehk antud kohtumine on mõlema meeskonna jaoks ülitähtis.

Viimase viie vooru Atletico Madridi saldo on 2 võitu, 2 viiki ja 1 kaotus. Real Madrid on noppinud 4 võitu ja ühe viigi.

Madridi derbi on üldiselt edukam olnud Real Madridile. Kui võtta viimased üheksa omavahelist Hispaania kõrgliiga kohtumist, siis Real on neist võitnud 4 ja 5 on jäänud viiki.

Samuti on omavaheline ajalugu näidanud, et väga tähtis on lüüa kohtumise esimene värav. Nimelt viimase 30 omavahelise kohtumise jooksul ei ole kordagi esimese värava löönud meeskond mängu kaotanud!

Kodumeeskonna poolelt jääb eemale Jose Gimenez. Hea uudis on Kieran Trippieri naasmine, kes on ära kandnud oma kümne kohtumise pikkuse mängukeelu. Real Madridi poolelt peaks eemale jääma Ramos, Hazard ja Carvajal. Benzema peaks jälle mängukõlbulik olema.

Esimene panus – viik. Atletico Madridi jaoks ei olegi antud kohtumise võitmine nii tähtis. Jah, loomulikult oleks see suureks boonuseks, kuid kõige tähtsam on siiski punktide mitte kaotamine lähirivaalile. Tõenäoliselt tullakse antud kohtumist mängima nö. väga kindla peale ja minimaalselt riskeeriva taktikaga.

Real Madridil on mõistagi võitu vaja, kuid nende esitused ei ole piisavalt veenvad olnud, et neile Atletico üle mängimist ennustada. Sellised hädised võidud kaheldava esitusega on küll viimasel ajal Zidane käekiri olnud, kuid Atletico on juba natukene tummisem vastane ning tõenäoliselt ei lase sellel juhtuda.

Selline madalaskooriline viik oleks kõige loogilisem tulemus. 0:0 või 1:1.

Teine panus – Esimene poolaeg Real Madridi võit (viik välistatud võimalusega). Väike oht on, et Atletico Madrid tuleb mängule liiga kaitsva taktikaga ja lasevad ennast täielikult Real Madridi poolt kasti suruda. Sel juhul võib Zidane meeskond juba esimesel poolajal siiski ühe ära koksata. Seega proovime valikut, et esimese poolaja võidab Real Madrid, aga viigi korral raha tagasi.

Meie valikud:

  • Viik (3.21 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg Real Madridi võit (viik välistatud võimalusega) (2.01 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 64€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds