Jälgi meid

Ennustusvihjed

Inglismaa vs. Wales ennustusvihjed

Inglismaa lõpetab alagrupiturniiri Walesi vastu. Enne kohtumist on enamus jalkafännid üsna kindlad, et Inglismaa ei lase ennast üllatada ja lõpetab Walesi turniiri. Jalgpallis võib aga kõike juhtuda ning enne lõpuvilet ei ole midagi kindlat.


Inglismaa vs. Wales

Teisipäev, 29. november 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: ETV 2

Üle 3.5 värava (3.05 @ Coolbet)

Pealelööke raamidesse üle 9.5 (2.90 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Inglismaa pole turniiril teeninud veel ühtegi kollast kaarti.
  • Wales on juba seitse kohtumist järjest võiduta.
  • Inglismaa on võitnud viimased kuus omavahelist kohtumist.

Inglismaa on nelja punktiga alagrupi esimene meeskond ning edasipääs juba põhimõtteliselt kindlustatud. Tuleb vaid vältida neljaväravalist või suuremat kaotust.

Wales vajab edasipääsuks kindlasti võitu ning lisaks peab lootma Iraani ja USA viigile.

Viimases voorus mängis Inglismaa 0:0 viiki USA-ga. Wales kaotas 0:2 Iraanile.

Inglismaa sai peale viimast kohtumist palju kriitikat. Küll ei meeldinud peatreeneri koosseisulised valikud ja küll tehti maha mängupilti. Tuleb kriitikaga nõustuda, kuid tabelis on neli punkti kirjas ja peale alagrupiturniiri ei mäleta seda mängu enam keegi.

Walesi esitused sel MM-il on olnud üsna kahvatud. Viimases kohtumises laguneti lõpuks täielikult. Oma panuse sellesse andis kindlasti ka väravavaht Hennessey punane kaart.

Ausalt öeldes ei näe Walesil Inglismaa vastu üldse võimalusi. Nad tunduvad juba päris väsinud ning koondise põhimängijate parim enne kipub läbi saama. EM-il säravaid tulemusi näidanud Walesist just palju järel ei ole.

Esimene panus – üle 3.5 värava. Kuigi kohtumine võib alata üsna ettevaatlikult, siis mingist hetkest võiks juba päris lahtist mängu ennustada. Kindlasti Wales veel alla ei ole andnud ja läheb riskima. Seega ennustaks üle keskmise palju võimalusi ja seega ka väravaid.

Teine panus –  kokku pealelööke raamidesse üle 9.5. Kümme lööki raamidesse on ühe mängu kohta üsna palju, kuid vähegi lahtisema mängu puhul võiks selliseid panuseid siiski proovida. Raamidesse löögina lähevad kirja need pealelöögid, mis ilma väravavahi sekkumiseta oleks väravasse maandunud.

Meie valikud:

  • Üle 3.5 värava (3.05 @ Coolbet)
  • Pealelööke raamidesse üle 9.5 (2.90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 150€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds