Jälgi meid

Ennustusvihjed

Esmaspäevane MM-i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 5.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 50€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 250€.


Brasiilia vs. Šveits

(Esmaspäev 18:00 ETV 2)

Brasiilia alistas avavoorus 2:0 Serbia. Šveits võitis omakorda 1:0 Kameruni.

Suurfavoriidi Brasiilia esitus avavoorus oli veenev. Seda enam, et vastas oli Serbia, kes ei ole üldse nõrk meeskond ja võiks vabalt ka veerandfinaalidesse jõuda.

Ainsaks tõrvatilgaks meepotis Neymari vigastus, kes jätab nüüd kaks järgmist kohtumist vahele. Siiski on Brasiilia koosseis piisavalt tummine, et superstaari puudumisest suuremat probleemi ei tohiks olla.

Šveitsi avavooru kohtumine Kameruni vastu oli taktikaliselt väga küps, kuid silmailu ei pakkunud. Õiget ründajat neil ei ole ja vastase viimasel kolmandikul teravus puudub. Kaitses on siiski asjad vägagi korras.

Viimasel MM-il mängisid samad meeskonnad omavahel välja 1:1 viigi.

Lisame kombosse valiku, et kokku lüüakse alla 2.5 värava. Senised kohtumised MM-il on näidanud, et enamus meeskondi üritab mängida võimalikult jõudusäästvalt ning skoorid jäävad keskmiselt üsna madalaks. Antud kohtumise meeskonnad alustasid mõlemad turniiri võiduga ning ilmtingimata võitu ei vaja. Selline olukord räägib üsna kinnise ja madalaskoorilise kohtumise kasuks.

Meie valik: Kokku alla 2.5 värava (1.98 @ Coolbet)


Portugal vs. Uruguay

(Esmaspäev 21:00 ETV 2)

Portugal alustas MM-i 3:2 võiduga üle Ghana. Uruguay leppis 0:0 viiki Lõuna-Koreaga.

Portugal mängis esimeses kohtumises täpselt nagu…Portugal. Kuigi tulemus seda ei peegelda, siis poleks üllatus olnud ka 0:0 tulemus. Lihtsalt Ronaldo teenis lambiolukorrast penalti ning see muutis täielikult mängu iseloomu. Kokkuvõttes jättis Portugal siiski üsna mannetu mulje, võinoh täpselt sellise nagu võis arvata. Super meeskond, kuid äärmiselt konservatiivne taktika, mis silmailu ei paku.

Uruguay tegi samuti MM-ile tüüpilise esituse, kus liiga palju riske ei võetud ning keskenduti eelkõige kaitsele. Lõuna-Korea väravavaht ei pidanud näiteks mitte ühtegi tõrjet tegema. Parimaks momendiks Valverde pealelöök, mis tabas posti.

Valime kombosse, et Portugal võidab kohtumise ja kohtumises lüüakse alla 3.5 värava. Portugali mängupilt ei ole eriti vaimustav, kuid üldjuhul tehakse tulemus ikka ära. Uruguay ei tundu hetkel ka nii ohtlik meeskond, kui varasematel tiitlivõistlustel. Kui Portugal oma klassi välja mängib, siis peaksid nad kolm punkti ära võtma.

 Meie valik: (2.57 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 5.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 250€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds